Reklama

Máte novší Huawei a chcete ním platiť bez ohľadu na banku? Riešením je Curve!

Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Majitelia smartfónov od čínskej spoločnosti Huawei boli zrieknutí operačného systému Android a platením cez Google Pay. Nasadením HarmonyOS sa situácia s platením trochu skomplikovala, ale riešením je aplikácia Curve, ktorej nezáleží, akú máte banku.

Pozrite si

Dočkali sme sa! Konečne viete platiť aj novými smartfónmi Huawei

Platenie pomocou NFC v smartfóne je dnes možné cez viaceré platobné brány ako Apple Pay, Google, Play, FitBit Pay alebo Garmin Pay. Sú ale aj také, ktoré u nás nie sú dostupné, napríklad Samsung Pay a Huawei Pay.

Situácia s druhým menovaným sa zhoršila s príchodom HarmonyOS, ale to už aktuálne ničomu nevadí. Spoločnosť Huawei do svojho obchodu s aplikáciami – AppGallery pridala prednedávnom aplikáciu Curve, čím obišla tieto platobné brány.

Zdroj | Huawei

To, samozrejme, platí aj pre najnovšie smartfóny radu P50, o ktorých vieme, že budú čoskoro dostupné aj na Slovensku. Je to tiež ďalší dôvod dať opäť šancu značke Huawei a jej smartfónom.

Najväčšou výhodou je to, že do aplikácie Curve si nahráte svoje karty bez ohľadu na banku, čím už viac nemusíte riešiť vzájomnú kompatibilitu. Nechýba tak podpora ani pre platobné karty zahraničných bánk. Curve nemá obmedzený počet pridaných kariet.

https://www.youtube.com/watch?v=54tGywFswXs

Ak pri platení použijete nesprávnu kartu, môžete platbu do 90 dní odvolať a zaplatiť sumu inou kartou, ktorú máte v aplikácii Curve. Kedykoľvek môže nastať situácia, že chcete niečo zaplatiť, ale aktuálne nemáte na danej karte dostatok prostriedkov, vtedy sa vám v aplikácii automaticky navolí karta, kde je prostriedkov dosť.

Aplikácia tiež poskytuje možnosti cashbacku od stoviek obľúbených značiek a umožňuje komplexný prehľad všetkých výdavkov, dostupný aj v rôznych menách. Dokonca môžete vyberať peniaze s ľubovoľného bankomatu, a to bez ďalšieho poplatku.

Zdroj | Huawei

Používatelia smartfónov, ktorí sa prihlásili do aplikácie Curve cez AppGallery, tiež získajú 1 % cashback počas prvých 30 dní a 5 % cashback pri nákupoch v e-shopoch Huawei v Poľsku, Českej republike a v Rumunsku.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.