Reklama

Dočkali sme sa! Konečne viete platiť aj novými smartfónmi Huawei

Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Pandémia urýchlila mnohé moderné trendy. Jedným z nich je bezkontaktné platenie smartfónom. Majitelia mobilov značky Huawei boli v tomto smere ukrátení a museli si poradiť inak. Doteraz. Vďaka aplikácii Curve môžete mať všetky platobné karty na jednom mieste.

Potreba mať všetky svoje bankové účty poruke v jednej aplikácii viedla Huawei k vytvoreniu aplikácie Curve. Aplikácia sa postará o bezpečné spravovanie vašich financií, ako aj o notifikácie o každom pohybe na účte.

Zdroj | Huawei

Aby toho nebolo málo, Huawei vám ponúka možnosť získania odmien. Ak budete pri platení používať appku Curve, získate späť 1 % z realizovanej platby. Ešte viac si prilepšíte v obchodoch Huawei, kde získate 5 % cashback zo všetkých nákupov. Zaujímavá služba je možnosť zmeny platobnej karty až do 14-dní od zrealizovania platby. A napokon – do Curve si viete ukladať zľavové karty vašich obchodov, vďaka čomu opäť ušetríte. 

Zdroj | Huawei

Curve vám bude robiť spoločnosť aj v zahraničí, okrem platieb telefónom totiž môžete uskutočňovať výbery z akéhokoľvek bankomatu zadarmo, čo naozaj nie je bežná vec a ocení ju každý, dokonca aj ten, kto ide raz za rok na dovolenku do zahraničia.

Zdroj | Huawei

Aplikácia Curve je teraz dostupná aj pre smartfóny Huawei s HMS (Huawei Mobile Services – Mobilné služby Huawei) v obchode AppGallery. Ak máte smartfón Huawei, určite si nainštalujte túto praktickú appku a vyskúšajte ju v praxi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.