Master & Dynamic a Leica – spolupráca prináša nádherné slúchadlá

ZDROJ | Master & Dynamic

Firma Leica je známa profesionálnymi fotoaparátmi a firma Master & Dynamic luxusnými slúchadlami. Obe spojili sily, aby priniesli exkluzívne slúchadlá, do ktorých dizajnu sa zamilujete.

Pozrite siMaster&Dynamics MW50 – krásne, bezdrôtové a drahé

Projekt Master & Dynamic for 0.95 sa inšpiroval dizajnom objektívu Leica Noctilux-M 50mm f/0,95 ASPH a ponúka luxusné slúchadlá, ktoré sa predávajú v krásnej čiernej farbe. Nechýba ani červená charakteristická bodka značky Leica.

Musíme uznať, že z prvotných fotografií sa dizajn skutočne podaril a slúchadlá pôsobia luxusne a kvalitne.

Ku slúchadlám si môžete kúpiť aj čierno-oceľový stojan. Nejedná sa však o jeden typ slúchadiel, ale o tri rôzne. Sú nimi Master & Dynamic MW60, MH40 a ME05. Ide v podstate o dizajnovo vylepšenú verziu pôvodných slúchadiel od firmy Master & Dynamic.

Prvý model MW60 disponuje technológiou Bluetooth 4.1. a kodekom Aptx pre lepšie audio. Na jedno nabitie vydržia cca 16 hodín a zvládnu tiež pasívne počúvanie v prípade vybitia. Použité materiály tvorí nerezová oceľ a jahňacia koža, ktorá tvorí penové náušníky.

ZDROJ | Master & Dynamic

Pozrite siLeica M10 – tenké telo, full-frame snímač, ISO 50 000 a žiadne video

Slúchadlá MH40 sú síce káblové, no ponúkajú dva porty pre možnosť počúvania vo dvojici. Nechýba tlačidlo na stíšenie, ktoré sa nachádza na jednom z náušníkov.

ZDROJ | Master & Dynamic

Štuplové súchadlá ME05 disponujú chrómovým materiálom. Nechýba mikrofón a funkcia redukcie zvuku.

ZDROJ | Master & Dynamic

Ceny sú nastavené relatívne vysoko, ale na druhej strane sa jedná o dizajnovo zaujímavé kúsky. Cena over-ear slúchadiel MW60, ktoré disponujú potláčaním zvuku a veľkými náušníkmi je nastavená na 549 dolárov.

Menšie MH40 sa predávajú za 399 dolárov a najmenšie štuplové ME05 za 199 dolárov. Čo sa týka stojanu, ten sa predáva zvlášť pod označením MP1000 a stojí 59 dolárov.

Ak ste teda vášnivý zberateľ podobných produktov, alebo milovník kvalitného zvuku a značky Leica, potom budú tieto kúsky práve pre vás.

ZDROJ | Master & Dynamic

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku