Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Martin Nemček - Netflix zadarmo k paušálu? Áno! | TECHTALKS

Martin Nemček - Netflix zadarmo k paušálu? Áno! | TECHTALKS
TECHBOX
Martin Nemček - Netflix zadarmo k paušálu? Áno! | TECHTALKS

Martin Nemček je špecialista mobilných propozícii v O2 Slovensko, s ktorým sme sa rozprávali o vylepšenom a výrazne zredukovanom portfóliu mobilných paušálov, ktoré operátor predstavil na konci januára.

Mobilný operátor O2 Slovensko sa ako druhý najväčší operátor na Slovensku rozhodol výrazne zjednodušiť svoje portfólio. Po prieskumu trhu totiž zistili, že používatelia majú dnes celkovo na výber 43 paušálov a z toho 14 ponúkalo samotné O2. Po niekoľko mesačnom vývoji tak predstavili novú ponuku zloženú z troch paušálov: Základný, Pohodový a Bezstarostný.

Obsah pokračuje pod reklamou

Okrem inšpirácie v zahraničí boli veľkým faktorom aj zákazníci, ktorí mali možnosť nové paušály testovať a pripomienkovať. Mohli si zvoliť funkcie, ktoré by vo svojom paušále jednoznačne chceli ale tiež funkcie, ktoré by bolo dobré v nich mať. Z prieskumu vyplývalo, že používatelia by najviac ocenili možnosť cashbacku, ktorý sa nakoniec do finálnej ponuky aj dostal.

Aké výhody prinášajú nové paušály? Sú cenovo aj parametrovo konkurencieschopné? Čo sa stane s používateľmi, ktorí si budú chcieť ponechať svoj aktuálny paušál? Pre aký typ zákazníka sú jednotlivé paušály určené?

Okrem nových paušálov však O2 predstavil aj možnosť výkupu starého zariadenia. Ak teda navštívite akúkoľvek predajňu O2 na Slovensku, stačí ak odovzdáte asistentovi vaše staré zariadenie, on pomocou štyroch otázok zhodnotí jeho stav a následne vám dá digitálny kupón, ktorý budete môcť ihneď využiť na kúpu nového zariadenia.

Nebudete teda musieť predávať vaše zariadenie ponúkať na bazároch a riskovať rôzne druhy podvodov. Výkupné ceny sú navyše férové a podobne tak aj ceny zariadení v obchode O2. Ak si navyše spolu so zariadením aktivujete aj jeden z troch nových paušálov dostanete aj príslušnú zľavu na nákup ďalšieho zariadenia v podobe smartfónu, hodiniek, slúchadiel či iného príslušenstva.

K paušálom Pohodový a Bezstarostný navyše dostanete zadarmo predplatné služby Netflix, HBO Max, Tidal, MS 365 Personal či spravodajstva SME, Denníka N a iných.

Ako si bude môcť zákazník upraviť paušál podľa svojich potrieb? Ako funguje cashback pri najvyššom paušáli? Prečo sa O2 rozhodlo pristúpiť k takejto výraznej redukcii? Čo plánuje do budúcna?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Martinom Nemčekom:

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.