Reklama

Martin Derňar - Pandémiu v NAY zvládli, pomohol záujem o techniku! | TECHTALKS

TECHBOX

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát so zaujímavým hosťom, šéfom omnichannel v NAY – Martinom Derňarom.

Ako prepojiť offline a online svet? Najväčší predajca spotrebnej elektroniky mal počas 1. a 2. vlny pandémie zatvorené všetky predajne, nielen na Slovensku ale aj v Čechách. Ako to v NAY a Electro World zvládli? Rozprávali sme sa s Martinom Derňarom, riadieľom NAY pre omnichannel, nielen o tom, aké to bolo počas pandémie, ale aj o budúcnosti.

Ako budeme nakupovať teraz, čo sa zmenilo v našich návykoch? Nielen na tieto otázky sa dozviete odpoveď v najnovšej časti TECHTALKS. NAY má dokonca aj aplikáciu, s ktorou si viete porovnávať tovar priamo na predajni.

Ako ste možno aj vy pomohli zvládnuť ťažké obdobie obchodníkov vám prezradí nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Martinom Derňarom z NAY nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

TECHTALKS sme pripravili v spolupráci s digitálnym operátorom Radosť. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.

Rozhovor sme pripravili v spolupráci s partnerom Radosť.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.