Reklama

Martin Čapo - Rebbid mení trh prenájmu a pomáha Ukrajincom | TECHTALKS

Roman Calík

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát so známym realitným arbitrom Martinom Čapom. Rozprávať sa však budeme o aplikácii Rebbid, ktorá doslova mení pohľad na trh prenájmu nehnuteľností nielen na Slovensku. Ste zvedaví, ako môžete vďaka Rebbid na prenájme ušetriť?

Martin Čapo je známy arbiter z relácie Nové bývanie, ktorý sa dlhodobo venuje realitám aj vďaka svojej realitnej kancelárii RIEŠIME BÝVANIE. Aktuálne stojí aj za vývojom novej aplikácie Rebbid, ktorá mení trh prenájmu nielen na Slovensku. Aký bude vývoj cien nehnuteľností, aké technológie pomáhajú pri ich predaji? Ale hlavne, prečo vznikla aplikácia Rebbid?

Vedeli ste, že na Slovensku sa ročne prenajme približne 30 000 nehnuteľností? Dopyt však bude výrazne vyšší aj kvôli aktuálnej situácii a záujmu zo strany Ukrajincov. Ako si nájsť tu správnu nehnuteľnosť na prenájom a ako najvýhodnejšie prenajať tú svoju? Práve aplikácia Rebbid jednodušuje celý proces prenájmu. Cez aplikáciu si viete nielen nájsť nehnuteľnosť, prenajať ju, ale viete priamo podpísať nájomné zmluvy, kontrolovať platby či ihneď reagovať na zmeny.

Pozrite si

REBBID, aplikácia na prenájmy, dokáže teraz pomôcť aj Ukrajincom

Ako to celé funguje a prečo môže byť takáto forma prenájmu výhodnejšia pre obe zúčastnené strany? Dozviete sa v našom novom TECHTALKS.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Martinom Čapom z Rebbid, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.