Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marshall Minor II Bluetooth - bezdrôtové slúchadlá v podarenom retro dizajne

Marshall Minor II Bluetooth - bezdrôtové slúchadlá v podarenom retro dizajne
Zdroj | Marshall
Michal Spiegel
Marshall Minor II Bluetooth - bezdrôtové slúchadlá v podarenom retro dizajne
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Značka Marshall je obľúbená medzi audio nadšencami najmä pre nádherný retro dizajn. Ten nebude chýbať ani novým bezdrôtovým slúchadlám Marshall Minor II Bluetooth.

Väčšina slúchadiel od značky Marshall sú klasické mostové slúchadlá. Zdá sa, že firma urobila po dlhom čase výnimku a prichádza so štýlovými štuplovými slúchadlami, ktoré sú ako stvorené na cestovanie.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Legendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky

Slúchadlá si po dizajnovej stránke zachovali tradičný Marshall štýl. Štvorcové štuple sú prepojené káblom, na ktorom nájdeme retro ovládaciu konzolu. Po stránke pohodlia, slúchadlá dostali tzv. ear-fit ergonomický tvar, aby v uchu lepšie držali. Na štuploch tiež nájdeme magnety, ktoré umožnia slúchadlá spojiť a tak nosiť okolo krku.

Marshall Minor II Bluetooth ponúkajú bezdrôtové počúvanie, o ktoré sa postará Bluetooth 5.0 s kodekom aptX. Slúchadlá ponúkajú 12 hodín na jedno nabitie. Vďaka rýchlonabíjaniu môžete slúchadlá za 20 minút nabiť tak, že vám vydržia dve hodiny. Za dve hodiny sa slúchadlá nabijú na 100 percent.

Slúchadlám nechýba samozrejme mikrofón pre ovládanie hlasového asistenta, prípadne telefonovanie. Nevýhodou slúchadiel môže byť absencia odolnosti voči potu či vode, ktorú väčšina podobných slúchadiel má.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Marshall uviedol na trh vynovené najobľúbenejšie slúchadlá Major

Na druhej strane, Marshall Minor II Bluetooth sa skôr zameriavajú na dizajnovú stránku, v ktorej jednoznačne excelujú. Po technickej stránke, slúchadlá dosahujú frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 kHz

Pokiaľ vás slúchadlá Marshall Minor II Bluetooth zaujali, kúpiť si ich môžete na oficiálnej stránke Marshall za cenu 129 eur. K dispozícii sú v troch farebných spracovaniach – čiernom, bielom a hnedom. Čo na nové slúchadlá od Marshall poviete? Ak sa vám páči tento druh dizajnu, odporúčam pozrieť aj štýlové Bluetooth reproduktory od tejto značky.

Zdroj