Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Legendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky

Legendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky
Michal Spiegel
Legendárne reproduktory Marshall majú tri nové prírastky

Reproduktory Marshall patria medzi najobľúbenejšie komerčné audio produkty na trhu. Okrem charakteristického dizajnu, ktorý si získal nie jedného fanúšika, ponúkajú aj kvalitný zvuk. Najnovšie do rodiny Marshall pribudli tri nové prírastky, tentokrát aj s podporou asistentky Amazon Alexa.

Marshall Killburn II

Začneme najmenším z trojice noviniek. Šikovný prenosný reproduktor s putkom na ľahké prenášanie ponúka Bluetooth 5.0 pripojenie s kodekom aptX na užívanie si bezdrôtového prenosu vašej hudby. Devízou je až 20-hodinová výdrž na jedno nabitie. Vďaka funkcii Quick Charge môžete reproduktor nabiť za 20 minút tak, aby ponúkol 3 hodiny výdrže. Pre úplné nabitie budete musieť počkať 2,5 hodiny.

Hmotnosť reproduktoru je 2,5 kg a na základe popisu odolnosti by mal aj prežiť časté prenášanie z miesta na miesto. Výkon je 36 wattov a na reproduktore si viete nastaviť okrem hlasitosti aj basy či výšky. Reproduktor bude dostupný od 13. septembra za cenu 299 eur.

Pozrite si

Marshall uviedol na trh vynovené najobľúbenejšie slúchadlá Major

Marshall Acton II Voice

Zdroj | Marshall

Druhou novinkou je reproduktor s podporou hlasovej asistentky Amazon Alexa. Rozmerovo sa taktiež jedná o malý reproduktor, no tentoraz v trochu odlišnom dizajnovom spracovaní. Tešiť sa môžete na viac zlatých prvkov, ktoré budú reproduktor zdobiť.

Marshall pri tomto reproduktore propaguje najmä ovládanie cez Alexu, ktoré nikdy nebolo jednoduchšie. Okrem počúvania cez Bluetooth môžete reproduktor napojiť aj na lokálnu Wi-Fi sieť alebo pripojiť smartfón cez AUX kábel.

Hmotnosť reproduktoru je 2,85 kg a po výkonnostnej stránke disponuje jedným 30-wattovým zosilňovačom pre woofer a dvomi 15-wattovými zosilňovačmi pre tweeteri. Cena reproduktoru je 299 eur a dostupný bude od 2. októbra.

Pozrite si

Marshall má tri nové reproduktory s podporou AirPlay

Marshall Stanmore II Voice

Tretím a zároveň najdrahším kúskom je Marshall Stanmore II Voice. Ide o väčší model, taktiež s podporou Alexy. Od predchádzajúceho modelu sa líši najmä väčšími rozmermi.

Hmotnosť reproduktoru je 4,75 kg a disponuje jedným 50-wattovým zosilňovačom pre woofer a dvomi 15-wattovými zosilňovačmi pre tweeteri. Reproduktor bude dostupný od 2. októbra za cenu 399 eur.

Zdroj | Marshall

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2018 ďakujeme spoločnostiam Panasonic a Samsung.

Zdroj