Reklama

Marshall doháňa konkurenciu, predstavil svoje prvé slúchadlá s ANC

Zdroj | Marshall
Richard Pliešovský
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Marshall len minulý rok predstavil svoje prvé plne bezdrôtové slúchadlá (Mode II), no až teraz pridáva do portfólia aj bezdrôtové slúchadlá s aktívnym filtrom hluku.

Zdroj | Marshall

Ide o model Motif ANC. Na jedno nabitie vydržia slúchadlá 4,5 hodiny, 20 hodín počúvania získate spolu s dobitím v puzdre. V prípade vypnutého ANC je to 6,5 hodín (slúchadlá) a 26 hodín spolu.

Funkciu ANC je možné plne prispôsobiť, takže úroveň tlmenia hluku, resp. zvukovej transparentnosti si môžete nastaviť podľa aktuálnej potreby.

Zdroj | Marshall

Kľúčom k získaniu špičkového zvuku je správna veľkosť náušníkov. Slúchadlá Motif ANC sa dodávajú s uzavretými slúchadlami a s tromi veľkosťami špičiek do uší, z ktorých si vyberiete tú čo vám sadne najlepšie.

Pozrite si

Kto z koho? JBL LIVE 660NC vs Marshall Major IV

Novým slúchadlám nechýba dotykové ovládanie, ochrana proti vlhkosti (IPX5), podpora bezdrôtového nabíjania (Qi), duálne mikrofóny pre hovory a dotykové ovládanie. Puzdro spĺňa certifikát ochrany IPX4.

Zdroj | Marshall

Zvuk odstáva verný menu Marshall. Dynamické meniče majú 6 mm priemer, 16 ohmovú impedanciu a poradia si s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz.

Funkcia rýchleho nabíjania zabezpečí za 15 minút jednu hodinu prehrávania. Na plnú kapacitu sa slúchadlá a puzdro nabijú (cez kábel) do troch hodín.

Marshall Motif ANC sa začnú predávať 30. septembra za 199 eur. Predobjednať si ich môžete už dnes.

Marshall tiež predstavil TWS slúchadlá Minor III. Majú 12 mm meniče, spĺňajú ochranu IPX4. Na jedno nabitie vydržia 5 + 20 hodín. Kúpiť si ich môžete už teraz, cena je určená na 129,99 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.