Reklama

Markíza a Telekom sa spojili a prinášajú službu Voyo štart. O čo ide?

Diaľkový ovládač namierený na televízor
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Michal Sobek
Diaľkový ovládač namierený na televízor
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters

Mobilný operátor Slovak Telekom sa spája so skupinou markíza a predstavujú novú službu Voyo štart. Prístup k nej budú mať exkluzívne iba zákazníci Magio TV v hociktorej jeho forme. Čo služba prináša?

Na začiatok má zákazník na 14 dní prístup k celému obsahu klasickej streamovacej služby Voyo, aby sa zoznámil s jej obsahom. Následne má zákazník automaticky prístup k piatim videám z vybraného obsahu, ktoré môže pozerať každých 30 dní.

Príplatok za túto službu nie je, pretože je súčasťou balíka k Magio TV. Samozrejme je tu možnosť aktivácie si plného obsahu za už štandardný mesačný poplatok. Tam sa už odomkne všetok obsah vrátane živého TV vysielania. Službu Voyo v plnej verzii môže potom kedykoľvek vrátiť naspäť do verzie Voyo štart na stránke voyo.sk, cez Telekom aplikáciu alebo prostredníctvom predajných kanálov Telekomu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Služba Voyo štart je k dispozícii od dnes, 19. októbra 2022. Telekom bude službu aktivovať postupne, a to na platformách Magio Go, Magio Sat a Magio IPTV. Ak má zákazník záujem o službu skôr, môže si ju objednať na webe, predajni alebo infolinke.

Pozrite si

Poznáme dôvod, prečo kúpiť nové Apple TV 4K

Výhodou Voyo štart bude aj integrácia služby do Magio Go. Priamo z Magio TV môžu prejsť zákazníci do Voyo a hľadať si obľúbený obsah a naspäť a taktiež bude služba fungovať bez akýchkoľvek reklám.

Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza povedal, že sa veľmi tešia tomu, že zákazníci služby Magio TV od Telekomu si budú môcť vďaka novému benefitu Voyo štart vyskúšať mnohé z výhod, ktoré Voyo poskytuje svojim predplatiteľom, vrátane množstva atraktívneho obsahu z lokálnej aj zahraničnej produkcie. Verí, že čo najviac z nich bude môcť privítať aj v plnej verzii Voyo.

Streamovacia služba Voyo na slovenskom trhu pôsobí od augusta 2011, v novembri 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Každý rok plánuje uviesť viac než desiatku premiérových exkluzívnych Voyo Originálov najrôznejších žánrov a ďalší prémiový obsah.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.