Reklama

Marek Rusnák - Ako umelá inteligencia pomáha pri vzdelávaní lekárov | TECHTALKS

TECHBOX

Digitalizácia a umelá inteligencia v zdravotníctve prináša mnoho benefitov, a to nielen v liečbe pacientov, ale aj pre jednotlivé zdravotnícke zariadenia alebo tiež lekárske fakulty.

Smart riešenia dokonca dokážu pomôcť s nedostatkom zdravotníkov – mnohé procesy zjednodušia, zrýchlia a napríklad umožnia personálu vzdelávať sa bez toho, aby museli tráviť čas na školeniach mimo pracoviska.

Spoločnosť Siemens Healthineers poskytuje komplexné inovatívne služby v oblasti vzdelávania lekárov. Vďaka edukačným nástrojom a platformám s využitím umelej inteligencie prispieva k zvyšovaniu kvality pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacientom.

Obsah pokračuje pod reklamou

Digitalizácia a automatizácia procesov je dnes už rutinnou témou takmer vo všetkých oblastiach, v priemysle, v stavebníctve, v školstve, a podobne. Ako je na tom zdravotníctvo na Slovensku? Dozviete sa viac aj o tom, ako fungujú jednotlivé vzdelávacie smart riešenia. Napríklad Smart Simulator alebo Cinematic Anatomy.

Pozrite si

Peter Brezina – Ako môžu pomôcť smart riešenia zdravotníctvu na Slovensku?

Siemens Healthineers už dnes poskytuje mnohé produkty na báze umelej inteligencie. Ako je na tom budúcnosť? Vidí Siemens Healthineers ďalšie využitie umelej inteligancie v diagnostike a liečbe pacienta?

Pozrite si 2. diel nášho špeciálneho TECHTALKS seriálu o tom, ako technológie dokážu pomôcť zdravotníctvu na Slovensku s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Marekom Rusnákom, aplikačným špecialistom na počítačovú tomografiu Siemens Healthineers Slovensko.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.