Reklama

Malý a extrémne praktický aku skrutkovač Bosch GSR je o skoro 40 % lacnejší!

Zdroj | Bosch
Števo Porubský
Zdroj | Bosch
Zdroj | Bosch

Každý, kto žije v domácnosti aspoň raz v živote potreboval niečo priskrutkovať či navŕtať. Také bežné veci ako zoskrutkovať skrinku, zavesiť obraz či prevŕtať dierku na opasku.

Ak neviete aký skrutkovač si na to zaobstarať, máme pre vás tip – Bosch GSR 120-LI Professional, čo je modrá séria, ktorá zvládne všetko. Navyše je teraz so zľavou takmer 40 %.

Zdroj | Bosch
Obsah pokračuje pod reklamou

Na prvý pohľad vyzerá Bosch GSR 120-LI Professional možno nevýkonne, keďže z neho netrčí veľká batéria, no opak je pravdou. V malom tele ukrýva výkonný bezuhlíkový motor, ktorý pri bežnom používaní vydrží snáď aj večnosť. Prekvapením v takto malom stroji je dvojstupňová prevodovka na rýchle vŕtanie, ale aj pomalé a citlivé skrutkovanie. Konkrétne sa bavíme o 14 a 30 Nm. krútiaceho momentu.

Pozrite si

Náradie do dielne? Bosch Professional na baterky je teraz s obrovskými zľavami

Samozrejmosťou je možnosť úpravy rýchlosti otáčok (0-400, 0-1 500 ot/min.) či LED svetlo pre prípad horších svetelných podmienok, napríklad v tmavej skrinke. Skľučovadlo má priemer do 10 mm, upnete doňho prakticky akýkoľvek nástroj na vŕtanie či skrutkovanie. Bosch uvádza, že maximum pre vŕtanie je 20 mm do dreva a 10 mm do ocele.

Zdroj | Bosch

Plusom je určite Li-Ion batéria, ktorá sa nevybíja ako často v lacných aku skrutkovačoch používaná Ni-Mh batéria. Navyše má GSR-120-Li aj Electronic Cell Protection, čo je ochrana batérie pred nízkym napätím, nadmerným prúdovým odberom a hlbokým vybitím, čím predlžuje jeho životnosť. Na bežné práce v domácnosti vám tento skrutkovač vydrží roky, ešte ho možno dokonca odovzdáte aj ďalšej generácii.

Hoci je GSR-120-Li možné kúpiť aj ako samostatné zariadenie bez batérie, odporúčame priplatiť si pár desiatok eur navyše a máte k dispozícii kompletné balenie, vrátane praktického kufríka.

Zdroj | Bosch

Kompletné znamená, že v ňom nechýba ani 2 Ah batéria a nabíjačka. Za tú by ste museli dať samostatne nemalú sumu, nehovoriac o nabíjačke i kufríku. Aktuálne set s pôvodnou cenou okolo 140 € stojí dnes veľmi príjemných 84,50 €.

Ak sa vám wighet nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.