Reklama

Náradie do dielne? Bosch Professional na baterky je teraz s obrovskými zľavami

Zdroj | Bosch
Števo Porubský
Zdroj | Bosch
Zdroj | Bosch

Hoci bežne v našom pravidelnom seriáli TECH DEALS zverejňujeme zľavy na čiernu elektroniku, tentoraz máme tipy na „modrý“ Bosch. Ten je známy tým, že vydrží takmer všetko.

Navyše, teraz som objavil mnohé batériové náradia Bosch Professional v až extrémnych zľavách, pokojne aj tretinových či dokonca polovičných! To sa už oplatí, pretože takéto kúsky vám vydržia desaťročia, čo sa o hobby náradí zo supermarketu nedá povedať vôbec.

Zdroj | Bosch
Obsah pokračuje pod reklamou

Hoci aj po zľavách nejde o produkty za pár desiatok eur, Bosch Professional je známy tým, že vydrží roky. A roky vám dá aj záruku. Náradie pre profesionálov je stavané na náročné podmienky a tak sú mechanické časti, ktoré sa pri bežných náradiach najviac kazia, veľmi odolné.

Viem o čom hovorím, niekoľko „modrých“ Bosch náradí mám v garáži a čo tie vydržali pri mojich projektoch… Až sa čudujem. A to nielen po mechanickej stránke, ale aj po stránke odolnosti. Stane sa, že sa prevrhne pracovný stôl, nechtiac posuniete náradie na okraj stola alebo ho zle uložíte do police a pád je na svete. Problém však nie.

Osobne veľmi oceňujem aj jednoduchú konštrukciu. Aspoň na tom náradí, ktoré vlastním. Stačí pár skrutiek a ste vo vnútri. Vyčistiť neuveriteľne zaprášenú uhlovú brúsku alebo opraviť poškodený kábel je tak otázka pár minút.

Zdroj | Bosch

Mimochodom, v prípade poruchy reklamovaný výrobok zadarmo Bosch (alebo jeho autorizovaný partner) vyzdvihne u vás doma resp. vo firme. Zároveň na Bosch Professional platí rozšírená záruka na 3 roky (aj pre právnické osoby).

Ale k veci. Našiel som viacero výlučne batériových náradí Bosch Professional, ktoré sú aktuálne s pomerne obrovskými zľavami. Pozrite sa, čo všetko do dielne či garáže môžete mať s výbornou cenou:

Aku skrutkovač Bosch GSR 185-LI 

Kompletná sada ľahkého aku skrutkovača aj s dvomi 2 Ah batériami a kufríkom. To najnutnejšie pre každého majiteľa bytu či domu, mužov či ženy nevynímajúc. Nikdy totiž neviete, kedy budete potrebovať niečo zoskrutkovať, utiahnuť či navŕtať dieru. Toto všetko tento model s dvoma stupňami výkonu a maximálne 50 Nm krútiacim momentom dokáže. A ešte oveľa viac.

Vŕtacie kladivo Bosch GBH 180-LI

Ak ale predsalen potrebujete niečo masívnejšie, na vŕtanie do betónu, toto je ideálny partner. Za výbornú cenu je aj toto vŕtacie kladivo na 18 V batérie s 3 režimami výkonu s bezuhlíkovým motorom. Maximálna energia príklepu je až 2 J. Hlava je pre SDS vrtáky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Priamočiara píla Bosch GST 18 V-LI S

Šikovná priamočiara píla s praktickým dizajnom a 23 mm zdvihom, ktorá vie fungovať v otáčkach 550 – 2 700 ot/min pre čo najpresnejšie rezy. Aj táto je s výbornou zľavou oproti pôvodnej cene.

Okružná píla Bosch GKS 18V-57

Na väčšie pílenie, vrátane pozdĺžnych rezov, je ideálnejšia okružná píla. Aj tento model je bez káblov, má 165 mm kotúč s maximálnym rezom 57 mm, resp. 39 mm v prípade 45° rezu.

Pokosová píla Bosch BITURBO GCM 18V-216 DC

Pre domácich majstrov nie lepšieho stroja na pílenie ako pokosová píla. Táto od Boschu je navyše na baterky, aktuálne za výbornú cenu so zľavou desiatky percent. Má duálny laser, dvojbodové odsávanie prachu, výmenu kotúča bez náradia, ktorý má maximálne 216 mm priemer. Má dokonca aj Bluetooth modul!

Obsah pokračuje pod reklamou

Uhlová brúska Bosch GWS 180-LI

Pomerne ľahká bezdrôtová brúska s maximálnymi otáčkami na úrovni 11 000 ot/min s M14 závitom a 125 mm kotúčom.

Multifunkčné náradie Bosch GOP 18 V-28

Šikovné multifunkčné náradie s LED svetlom, rýchlou výmenou príslušenstva a kmitom do 20 000 kmitov za minútu.

Akumulátorový vysávač Bosch GAS 18V-10 L 

Mokro-suchý vysávač schopný nahradiť klasický káblový vysávač do dielne či garáže s množstvom príslušenstva v balení. Okrem batérie. Výdrž je možné počítať rovnicou 1 Ah = 4 minúty vysávania. Jedna 5 Ah batéria dodá vysávaču energiu na minimálne 20 minút vysávania.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samozrejme, netreba zabúdať na zdroj energie, keďže všetky vyššie spomínané náradia nemajú v predajnom balení batériu. Aj tie som ale našiel v perfektných cenách!

4 Ah i 5 Ah batériu môžete mať až o viac ako polovicu lacnejšie! Extrémom je však aj 8 Ah ProCORE batéria so zľavou takmer 50 %.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.