Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mali sme exkluzívne v rukách nové modely z radu Motorola edge 30! Aké sú?

Mali sme exkluzívne v rukách nové modely z radu Motorola edge 30! Aké sú?
Tomáš Šmidák
Mali sme exkluzívne v rukách nové modely z radu Motorola edge 30! Aké sú?

Dnes 8. septembra 2022 predstavila Motorola dlho očakávané novinky z radu edge 30. Konkrétne ide o modely edge 30 neo, edge 30 fusion a edge 30 ultra, ktoré chcú zaujať svojim moderným dizajnom, zaujímavými špecifikáciami a v prípade edge 30 ultra aj úplne prvým 200 Mpx fotoaparátom v smartfóne.

Model edge 30 neo je prvým smartfónom, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Pantone. Tá každý rok vydá farbu roka, ktorá následne udáva trendy v oblasti dizajnu a návrhárstva. Pre rok 2022 bola zvolená farba Very Peri, v ktorej farbe je odetý aj nový model edge 30 neo.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak by ste hľadali niečo trochu výkonnejšie, je k dispozícii edge 30 fusion. Ten prináša osvedčený Snapdragon 888+ s podporou 5G a jeden z najrýchlejších OLED displejov v smartfónoch s obnovovacou frekvenciou 144 Hz.

Milovníkov fotografie a výkonu ale zaujme vlajková loď Motorola edge 30 ultra. Tá okrem 144 Hz displeja ponúkne najnovší Snapdragon 8+ Gen 1 a tiež prvý 200 Mpx fotoaparát v smartfóne vôbec. Ten sme stihli podrobiť už aj detailnejšiemu testu.

Pozrite si

Čo dokáže 200 Mpx fotoaparát v smartfóne? Toto je Motorola edge 30 ultra

Aké sú naše prvé pocity zo smartfónov, ktoré sme už v redakcii rozbalili? Čím nás oslovili, a ktorý z nich by sme si vybrali my? To všetko sa dozviete v novom videu na našom YouTube kanáli: