Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Lenovo Yoga Tab 11 zabaví celú rodinu. A nielen to

Lenovo Yoga Tab 11 zabaví celú rodinu. A nielen to
Zdroj | Lenovo
TECHBOX
Lenovo Yoga Tab 11 zabaví celú rodinu. A nielen to
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Tablety od Lenova prinášajú vynikajúci pomer cena / výkon. Ak si chcete urobiť radosť, vaša rodina určite ocení mimoriadne vydarený model Yoga Tab 11. Prináša pokrokové technológie, 2K obraz a zvuk, aký od takého kompaktného zariadenia málokto očakáva.

Lenovo Yoga Tab 11 patrí medzi tie ikonické zariadenia, ktoré okamžite spoznáte medzi inými. Veľkú zásluhu má na tom vstavaný stojan z nerezovej ocele, ktorý sa dá vyklopiť zo spodnej valcovej časti. V nej sa ukrývajú špičkové reproduktory JBL – Yoga Tab 11 ich má štyri. Spolu s Dolby Atmos a vyladením Lenovo Premium Audio budete počuť každý detail vo filme, či v prehrávanej piesni.

Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Tablet si vás získa 2K obrazovkou, 11″ displej ponúka rozlíšenie 2 000 x 1 200 px, jas do 400 nitov so 16,7 miliónmi farieb a 60 Hz zobrazovacou frekvenciou. Dychberúci obraz dopĺňa certifikát Low Blue Light a Eye Care od TÜV, ktorý potvrdzuje, že vás oči nebudú páliť ani pri dlhom pozeraní počas dlhých večerov.

Pozrite si

Iný level zábavy s Lenovo Yoga Tab 13

Praktické využitie zvyšujú vstavané senzory. Lenovo Yoga Tab 11 má gyroskop a svetelný senzor. Využitie nájdu napríklad pri hraní hier. O dostatočný výkon Lenovo Yoga Tab 11 sa nemusíte báť. Vo vnútri totiž beží 8-jadrový procesor MediaTek Helio G90T spárovaný so 4, resp. 8 GB RAM. Interné úložisko (128/256 GB) si viete rozšíriť pomocou microSD karty.

Zdroj | Lenovo

Služba Entertainment Space vám prehľadne zlúči multimediálny obsah. Prihláste sa do predplatených služieb a získajte prístup k obsahu so všetkými obľúbenými filmami, reláciami, hrami ale i knihami. Nájdete tam všetko na jednom mieste bez nutnosti prepínania z jednej aplikácie do druhej.

Zdroj | Lenovo

Ako sa na správne multimediálne zariadenie patrí, viete ho využiť aj na fotografovanie, natáčanie videí a videohovory. Vzadu sa nachádza 8 Mpx fotoaparát, vpredu 8 Mpx s 99° širokým zorným uhlom. Videohovory vám spríjemní vstavaný filter hluku. Takto môžete pohodlne a kdekoľvek realizovať pracovnú videokonferenciu. Deti ho využijú pri dištančnom vzdelávaní.

Zdroj | Lenovo

Mimochodom, viete, že Lenovo Yoga Tab 11 má už nainštalovanú službu Google Kids Space? Je navrhnutá tak, aby podporovala zvedavosť a kreativitu vášho potomka a inšpirovala k objavovaniu cez aplikácie, knihy a videá. Google Kids Space funguje s účtom Google, ktorý môžete spravovať pomocou Family Link.

O predčasný koniec zábavy sa nemusíte báť. Integrovaná batéria má 7 500 mAh a vydrží vám až 15 hodín prehrávania videí. Podporuje 20 W rýchle nabíjanie s technológiou MediaTek Power Delivery 2.0.

Zdroj | Lenovo

Ako každý nový tablet od Lenova, aj tento si viete spárovať s perom Lenovo Precision Pen 2. S ním dokážete písať poznámky, kresliť, vytvárať náčrty ako s obyčajnou ceruzkou. S perom od Lenova rýchlo zabudnete, kde máte odložené písanky a tužky.

Zdroj | Lenovo
Pozrite si

Poznáme špičkový tablet nielen pre profíkov: Lenovo Tab P11 Pro

Napriek všetkým vychytávkam zaplatíte za Lenovo Yoga Tab 11 vo verzii so 4 GB RAM a 128 GB internou pamäťou len 329,80 €. Ide naozaj o bezkonkurenčnú cenu, ktorá vám určite urýchli rozhodovanie pri kúpe práve tohto modelu. Novinku si viete zakúpiť v sieti Datacomp.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Lenovo Slovakia.

Zdroj