Reklama

Lenovo Yoga 7 2-in-1 je Ideálne spojenie dvoch svetov! [video]

TECHBOX

V minulosti predstavovali notebooky a tablety dva rozličné svety. Neskôr ich však veľkí výrobcovia začali kombinovať, čím vznikol unikátny segment ideálny pre nerozhodných.

Najnovším dôkazom toho, že toto spojenie funguje, je Lenovo Yoga 7 2-in-1. Je totiž výborným hybridom medzi notebookom a tabletom.

Novinka už na prvý pohľad a dotyk prekvapí kovovým šasi, takže notebook Lenovo Yoga 7 2-in-1 pôsobí elegantným dojmom, zvlášť vo farbe Tidal Teal. Lenovo navyše chce, aby toto bolo mobilné zariadenie, čo pri hrúbke 16,64 mm a hmotnosti len 1,49 kg naozaj spĺňa. A čo znamená 2-in-1 v názve? No predsa to, že vďaka 360-stupňovému pántu si z notebooku môžete urobiť napríklad aj praktický tablet. A dokonca sa môžete tešiť aj na poriadnu odolnosť vďaka štandardu MIL-STD-810H.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dominantou prednej strany je 14-palcový dotykový displej s použitou OLED technológiou. Na takejto ploche máte skutočne jemné 2,8K rozlíšenie a aj operačný systém Windows 11 Home sa vám bude vďaka obnovovacej frekvencii 120 Hz používať veľmi pohodlne. A čo výkon? Ten je v prípade zariadenia Lenovo Yoga 7 2-in-1 pripravený presne na to, na čo ho budete primárne používať. To znamená kancelárska práca, ale aj úprava fotografií, strih videa, práca s grafikou alebo občasné hranie hier.

Nájdete tu procesor z najnovšej rodiny renomovaného výrobcu Intel Core Ultra 7 155H. O perfektný chod systému sa stará aj 16 GB RAM typu DDR5 a na vaše dáta poslúži až 1-terabajtový SSD disk. Hry dokonale zvládne integrovaná grafická karta Intel Arc, pričom nesmieme zabudnúť ani na samostatný NPU čip, ktorý pomocou umelej inteligencie optimalizuje vnútorné procesy tak, aby bolo využitie vnútorností čo najefektívnejšie.

Oceníte aj špičkovú podsvietenú klávesnicu, navyše v balení získate štýlovú Lenovo Yoga Bluetooth myš či dokonca aktívny stylus Lenovo. Aby toho nebolo málo, k notebooku dostanete aj špeciálne Yoga puzdro s magnetickým uzáverom. Skvelo je na tom aj výdrž integrovanej batérie s kapacitou 71 Wh, pretože Lenovo deklaruje na jedno nabitie až neuveriteľných 19 hodín. Pozrite si naše video s novikou teraz:

Ako sme vám vo videu ukázali, Lenovo Yoga 7 2-in-1 je výborným hybridom medzi notebookom a tabletom. Jednoznačným plusom je elegantná kovová konštrukcia s nízkou hmotnosťou, ale aj famózny dotykový OLED displej. Rovnako prekvapí priaznivá cena a bohaté príslušenstvo či služba Premium Care On-Site na 3-roky! Jednoducho bude o vás postarané a akýkoľvek technický problém bude riešený dokonca v prípade potreby, aj priamou návštevou u vás. Výrobca tak dal jasne najavo, že vysoký výkon môže byť všade s vami na cestách aj so skutočne nadpriemernou výdržou a špičkovou kvalitou.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.