Reklama

Legendárne Klipsch T5 True Wireless o 95 € lacnejšie!

Zdroj | Klipsch
Richard Pliešovský
Zdroj | Klipsch
Zdroj | Klipsch

Plne bezdrôtové slúchadlá Klipsch T5 True Wireless od majstrov v audiotechnike vzbudili rozruch hneď po uvedení na trh, Ich ikonický dizajn je nadčasový, perfektne budú vyzerať aj o 10 rokov. Dnes sme ich pre vás našli v super cene so 47,8 % zľavou. To sa už oplatí.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Slúchadlá zaujmú nielen dizajnom a tvarom štupľov do uší, ale aj puzdrom. Je kovový a na prvý pohľad pôsobí ako zapaľovač Zippo. Klipsch T5 True Wireless zvládnu 8 hodín prehrávania, spolu s dobíjaním v puzdre dostanete k dispozícii 24 hodín.

Zdroj | Klipsch

K smartfónu či inému zdroju hudby si ich pripojíte cez Bluetooth 5.0 a technológiu Qualcomm aptX HD. Batérie v slúchadlách majú 55 mAh, v puzdre je ďalšia, s kapacitou 360 mAh.

Zdroj | Klipsch

O zvuk sa starajú 5 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom 10 až 19 000 Hz. Špeciálny tvar štupľov zaistí izoláciu hluku -22 dB. Hmotnosť jedného slúchadla je 5,5 gramov, s puzdrom majú 105 gramov.

Pozrite si

Doprajte si luxus v audiu: Klipsch T5 II ANC McLaren

Klipsch T5 True Wireless sa pôvodne predávali za 199,00 €, dnes ich viete vo vybraných obchodoch nájsť už od 149,00 €. Pri troche šťastie ich však teraz dokáže kúpiť od 103,79 €, to je zľava vo výške 47,8 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.