Reklama

Lacný spôsob, ako si užiť hudbu počas pohybových aktivít s FiiO JW1

Zdroj | FiiO
Richard Pliešovský
Zdroj | FiiO
Zdroj | FiiO

Značka FiiO nie je až taká známa, ako zavedenejší výrobcovia audio techniky, ale rozhodne nepatrí medzi neoverených producentov. Meno si urobil ako predajca kvalitných prehrávačov, zosilňovačov pre slúchadlá ako i slúchadiel.

Aktuálne predstavil športové slúchadlá, ktoré ponúkajú zaujímavý pomer medzi cenou a výkonom. Pozrite sa, čo poviete na FiiO JW1.

Obsah pokračuje pod reklamou

Novinka je zároveň prvý audio produkt JadeAudio, určený pre bežného spotrebiteľa. Ide o otvorené plne bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, ktoré boli skonštruované s dôrazom na ergonómiu a pohodlné nosenie. Dizajn ušného háčika, ktorý vyrovnáva sily okolo viacerých bodov, bezpečne sedí na ušiach rôznych tvarov.

Už na prvý pohľad je jasné, že sú určené na šport, no výrobca tvrdí, že ho využijete aj v bežnom živote a vraj si na svoje príde aj audiofil. Dynamické meniče majú 14,2 mm, ktoré vyladil akustický tím značky. Prináša poctivé basy a prirodzenú zvukovú scénu, ktorá má lepšiu kvalitu zvuku ako slúchadlá s kostným vedením.

Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.3. Na jedno nabitie vydržia 6 hodín, pri dobití v puzdre je to spolu 18 hodín. Na cestu vlakom z Bratislavy do Košíc teda postačí (ak nebude veľké meškanie). Nechýba dotykové ovládanie a odolnosť voči vode a potu.

Slúchadlá sú na výber v dvoch farbách (čierna, biela) a predávajú sa za 39,14 €. Teraz sú dokonca s 20 % zľavou za 31,31 €. Cena je teda výrazne nižšia, než za čo si môžete kúpiť bežecké slúchadlá, napríklad JBL Reflect Flow Pro, či Sony WF-C500.

Zdroj | FiiO

V prípade že hľadáte lacný a bezpečný spôsob, ako si užiť svoje obľúbené piesne počas pohybových aktivít, slúchadlá FiiO JW1 môžu byť veľmi dobrou voľbou.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.