Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kupujete nový Samsung Galaxy S23? Chráňte ho špičkovými produktmi PanzerGlass!

Kupujete nový Samsung Galaxy S23? Chráňte ho špičkovými produktmi PanzerGlass!
Zdroj | panzerglass.com
PR článok
Kupujete nový Samsung Galaxy S23? Chráňte ho špičkovými produktmi PanzerGlass!
Zdroj | panzerglass.com
Zdroj | panzerglass.com

Vlajková loď Samsungu, model S23, prináša množstvo jedinečných funkcií a uchváti výnimočnými parametrami, aké by ste inde hľadali len márne.

Práve preto si zaslúži tú najlepšiu možnú ochranu pred poškodením a rozbitím. Dánsky výrobca PanzerGlassTM  pri príležitosti predstavenia modelov Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra uviedol na trh nové ochranné sklá, fólie a kryty, ktoré sú pripravené poskytnúť bezkonkurenčnú úroveň ochrany.


Obsah pokračuje pod reklamou

Ochranné sklo s 2x vyššou odolnosťou voči rozbitiu

Zdroj | panzerglass.com

Ochranné sklá PanzerGlassTM pre modely Samsung Galaxy S23 sú 2x odolnejšie ako predchodca. Zároveň sú o 30 % pevnejšie na okrajoch. Pozostávajú z japonského skla Asahi a vyrábané sú poctivou temperáciou v peci, pri 500 °C po dobu 5 hodín. Poskytujú dokonalú ochranu displeja pred poškriabaním ostrými predmetmi a rozbitím pri pádoch či silných nárazoch.

Vedeli ste, že: Ochranné sklá PanzerGlassTM Ultra-Wide Fit pre Samsung Galaxy S23 siahajú až po okraje smartfónu, vďaka čomu dokonale chránia celú jeho prednú časť, no napriek tomu sú plne kompatibilné s rôznymi druhmi puzdier?


3 stupne tvrdosti

Ochranné sklá PanzerGlassTM sa vyrábajú v 3 stupňoch tvrdosti – GOLD, PLATINUM a DIAMOND. Sklá GOLD sú 1x temperované a leštené, PLATINUM 2x a DIAMOND až 3x.

Už základná verzia GOLD poskytuje vynikajúcu ochranu. Pokiaľ však telefón často brávate so sebou na dobrodružstvá a vystavujete ho rozličným rizikám, odporúčame zvoliť sklá PLATINUM alebo DIAMOND, ktoré poskytujú nadštandardnú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia.

Jednoduché lepenie

Súčasťou balenia ochranného skla PanzerGlassTM je špeciálny rámik EasyAligner, vďaka ktorému ho nalepíte mimoriadne presne a bez rizika vzniku bubliniek hneď na prvýkrát, aj keď v tomto smere nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. Výhodou je, že sklá PanzerGlassTM môžete až 200x odlepiť a opätovne nalepiť bez toho, aby stratili svoje výnimočné vlastnosti.


Dokonalý zážitok z používania smartfónu

Zdroj | panzerglass.com
Obsah pokračuje pod reklamou

Napriek svojej vysokej odolnosti sklo PanzerGlassTM zachováva 100 % citlivosť na dotyky a funkčnosť senzora odtlačkov prstov. Pri používaní svojho smartfónu tak prakticky nijako nepocítite jeho prítomnosť.  

Zaujímavosť: Sklá PanzerGlassTM sú navrhnuté tak, aby zvládli až 3000 poškriabaní oceľovou vlnou bez vzniku rýh a neestetických škrabancov na povrchu. Svoj smartfón tak môžete bez obáv nosiť vo vrecku s kľúčmi.

Na povrchu ochranného skla PanzerGlassTM je špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá eliminuje až 99,99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje až 12-mesačnú ochranu bez straty pôvodnej účinnosti. Sklá PanzerGlassTM tak chránia nielen váš smartfón, ale aj zdravie!


Unikátne hybridné sklo MATRIX

Zdroj | panzerglass.com

PanzerGlassTM pre modely Samsung Galaxy S23 predstavil aj výnimočné hybridné sklo MATRIX. To na prvý pohľad vyzerá ako fólia, keďže je mimoriadne flexibilné a tenké. Avšak, na dotyk pripomína sklo. Poskytuje špičkovú ochranu pred poškriabaním či rozbitím displeja pri nárazoch, no zároveň je veľmi ekologické – vyrába sa totiž zo 100% recyklovaných plastových fliaš.

Unikátne hybridné sklo MATRIX dosahuje druhý najvyšší stupeň tvrdosti PLATINUM. Vhodné je tak aj pre náročnejších používateľov, ktorí svoj telefón často brávajú na rôzne dobrodružstvá a vystavujú ho rozmanitým vonkajším vplyvom.


Odolnejšie a ekologickejšie puzdro HardCase

Zdroj | panzerglass.com

Puzdro HardCase pre Samsung Galaxy S23 je ešte odolnejšie ako verzia pre Galaxy S22. Bez problémov zvládne pády z výšky až 3,6 metra, takže vypadnutie z ruky alebo vrecka pre neho nie je vôbec žiaden problém. Zachováva štýlový dizajn telefónu, príjemne sa drží v ruke a je plne kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním.

Po novom sa rám PanzerGlassTM HardCase vyrába výhradne z recyklovaných materiálov. Jeho kúpou sa tak podieľate na ochrane životného prostredia. Puzdro je ešte odolnejšie voči zažltnutiu, takže ostane krištáľovo čisté aj po niekoľkých mesiacoch používania. Naviac, na jeho zadnej strane je špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá eliminuje až 99,99 % baktérií a spór plesní.


PicturePerfect pre dokonalé fotografie

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | panzerglass.com

Už žiadne pokazené fotky a videá kvôli škrabancom alebo odtlačkom prstov na objektíve fotoaparátu! PanzerGlassTM prvýkrát vo svojej histórii predstavil unikátny kryt objektívu PicturePerfect aj pre smartfóny Samsung. Doteraz bol k dispozícii iba pre iPhony.

PanzerGlassTM PicturePerfect vďaka špeciálnej silikónovej vrstve jednoducho nalepíte na objektív fotoaparátu, bez rizika vzniku bubliniek. Kryt nijako neovplyvňuje kvalitu fotografií a videí, nezachytávajú sa na ňom odtlačky prstov a dokonale chráni pred škrabancami či rozbitím v dôsledku pádov alebo nárazov. Dá sa viacnásobne odlepiť a nalepiť bez toho, aby stratil svoje pôvodné vlastnosti.


Rada SAFE. s výborným pomerom ceny a kvality

Zdroj | panzerglass.com

Pre mladých používateľov PanzerGlassTM je určená špeciálna rada produktov SAFE. Tá sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči nárazom, škrabancom alebo pádom, no zároveň poteší svojou priaznivou cenou. Sklá tejto rady sú vhodné pre každého, kto nepožaduje tak vysokú úroveň odolnosti, akú poskytujú ochranné sklá PanzerGlassTM.  

Novinky z tejto rady pre Samsung Galaxy S23 zahŕňajú ochranné sklo Ultra-Wide Fit či jedinečné puzdro, odolné voči zažltnutiu.

Nenechávajte nič na náhodu a chráňte svoj nový Samsung Galaxy S23 pred všetkými nástrahami už od prvého dňa! Produkty PanzerGlassTM kúpite v Telekome a u ostatných mobilných operátorov, ako aj vo väčšine elektropredajní po celom Slovensku, napr. NAY .