Kúpa klimatizácie mimo sezóny sa mimoriadne vyplatí. Vieme, koľko ušetríte!

V redakcii je nám jedno, či je vonku teplo alebo zima. Naplno si užívame výhody klimatizácií od ZSE Klima. Viete však, že kúpiť si klimatizáciu mimo najväčšej letnej sezóny je výhodné? Prezradíme vám, prečo sa teraz oplatí vybrať si klimatizáciu.

Toto leto bolo poriadne horúce. V redakcii o tom vieme svoje, doslova bez klimatizácie sme museli presunút aj natáčanie vybraných rozhovorov, no nie nadlho. Vďaka klimatizáciám od ZSE Klima, už máme v každej miestnosti vždy ideálnu teplotu. Či je vonku teplo alebo zima, vďaka klimatizáciám, ktoré vieme dokonca ovládať na diaľku, máme vždy ideálne podmienky na prácu.

Ako ste na tom vy? Máte už klimatizáciu? Ak ste nad ňou uvažovali počas letných horúcich dní no nestihli ste si ju nechať nainštalovať, potešíme vás. Teraz sú klimatizácie výhodnejšie, minimálne v ponuke ZSE Klima sa môžete tešiť na zaujímavé bonusy v rámci posezónneho výpredaja. Skôr ako vám ich prezradíme si ale pripomeňme, čo dnešné klimatizácie už dokážu.

To, z čoho sme nadšení aj v našej redakcii TECHBOX je fakt, že moderné klimatizácie už môžu fungovať v tichej prevádzke tak, že šum lístia pôsobí hlučnejšie ako klimatizácia. Klíma vás jednoducho nebude rušiť. Dobrým príkladom modernej a tichej klímy sú klimatizácie značky Samsung s technológiou Wind-Free. Pri bližšom pohľade na takúto klimatizáciu zistíte, že má na tele mikrootvory, tisícky mikrootvorov! Celkovo totiž predný panel ukrýva až 23 000 mikrootvorov, ktoré zabezpečia vďaka technológii Wind-Free príjemnú osviežujúcu atmosféru bez pocitu chladného prievanu v miestnosti.

Smart funkcia Good’sleep vám zase umožní vytvoriť ideálnu klímu pre hlboký a dobrý nočný spánok. Nám sa páči aj funkcia AI Auto Comfort, ktorá analyzuje podmienky vo vašej miestnosti, ale i to ako klimatizáciu používate, a potom automaticky upravuje teplotu.

V ponuke klimatizácií od ZSE Klima, však nájdete aj špičkové modely klimatizácií Daikin. Tie v spolupráci so snímačom pohybu môžu nasmerovať prúd vzduchu do oblasti, kde nebude zistený pohyb osôb. Skvelé.

V každej domácnosti, ale aj vo firmách oceníte ovládanie cez smartfón. Ak máte k vašej klimatizácii aplikáciu, nemusíte rozmýšlať nad tým, či klímu zapnúť pred odchodom, aby ste mali po príchode trebárs z kúpaliska domácu pohodu. Jednoducho vašu klimatizáciu môžete naplno ovládať diaľkovo a odkiaľkoľvek, len cez appku vo vašom smartfóne.

Pozrite siVieme, ako môžete mať inteligentnú klímu už od 1 eura na deň

O klimatizáciách a ich výhodách by sme toho mohli napísať mnoho, určite vám odporúčame prečítať si náš seriál, ktorý sme pripravili v spolupráci s partnerom ZSE Klima. Povedzme si však to najzaujímavejšie, za koľko môžete teraz klimatizáciu získať.

Vašu vysnívanú klimatizáciu si dnes môžete kúpiť aj na splátky vďaka programu ZSE Klima Bezstarosti teraz so zľavou 100 €. V praxi to znamená, že vás klimatizácia po uplatnení zľavy môže výjsť aj menej ako 1 euro/denne (29,61 eur/mesačne na 6 rokov po uplatnení zľavy). A najlepšie na tom je, že energiu, ktorú klíma spotrebuje už navyše neplatíte, je totiž v cene.

Počas celého obdobia, kedy platíte splátku jednoducho nedostanete žiadnu ďalšiu faktúru za elektrinu, ktorú vaša klimatizácia pri chladení alebo dokonca vykurovaní spotrebuje. Pozrite si celú ponuku klimatizácií a vyberte si takú, čo sa vám najviac hodí.

Pozrite si5 tipov, ako si najlepšie vybrať klimatizáciu

V prípade kúpy klimatizácie na splátky sa môžete tešiť aj na ďalšiu nezanedbateľnú úsporu. Totiž v cene splátok je už zahrnutá aj pravidelná ročná servisná prehliadka, jednoducho každý rok budete mať istotu, že klimatizácia funguje správne. Navyše počas celého obdobia platnosti zmluvy máte klimatizáciu v záruke.

Ak nemáte záujem o kúpu klimatizácie na splátky, teraz získate taktiež benefit navyše. Totiž pre každú klimatizáciu, ktorú sa rozhodnete kúpiť jednorázovou platbou, získate servis klimatizácie po 1. roku zadarmo. Navyše, už štandardne pri každej klimatizácii, ktorú si jednorázovo kúpite od ZSE Klima získate možnosť odberu elektriny pre klimatizáciu s 20% zľavou.

Ak sa rozhodnete pre klimatizáciu od ZSE Klima v posezónnom výpredaji poteší vás aj bezpečná a rýchla montáž. Doprava, montáž a montážny materiál sú zahrnuté v cene riešenia, pre ktoré sa rozhodnete. Môžete sa tešiť na rýchle dodanie o čom sme sa presvedčili aj v našej redakcii, kde sa z klimatizácií od ZSE Klima tešíme už dlhšie.

Komentáre k článku