Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kultový Super Mario pomocou 2 646 kúskov z LEGA

Kultový Super Mario pomocou 2 646 kúskov z LEGA
Zdroj | LEGO
Richard Pliešovský
Kultový Super Mario pomocou 2 646 kúskov z LEGA
Zdroj | LEGO
Zdroj | LEGO

O tom, že LEGO nie je len pre deti vieme dávno. A výrobca to vie tiež, preto pravidelne prináša rôzne zaujímavé sady. Zo spolupráce LEGA a Nintenda sa teraz môžu tešiť fanúšikovia videohier so sympaťákom Máriom.

Nová sada Nintendo Entertainment System obsahuje 2 646 kusov, ktoré spolu vytvárajú prvú domácu konzolu Nintendo, ako aj ovládač NES, hernú kazetu Game Pack, ktorá sa zmestí do konzoly a miniatúrny retro televízor.

Zdroj | LEGO

Televízor zobrazuje Maria prechádzajúceho javiskom z klasickej hry z roku 1985. Kľuka umiestnená na boku televízora umožňuje pohybovať fúzmi inštalatéra nahor a nadol, vďaka nej nie sú potrebné batérie.

Poskladaný televízor má výšku 22,5, šírku 23,5 a hĺbku 16 cm. Spolu s modelom NES tvorí skvelý kúsok, ktorý môžete vystaviť doma, alebo v kancelárii. Môže to byť perfektný tip na darček pre milovníkov LEGA rovnako ako pre fanúšikov videohier.

Pozrite si

LEGO Technic 42099 RC Extrémny teréniak 4×4 stavil na ovládanie cez smartfón

Podobne ako predchádzajúce súpravy Super Mario, aj sada Nintendo Entertainment System kombinuje tradičnú budovu s digitálnou technológiou. Umiestnením figuríny Maria s aktivovanou technológiou Bluetooth z programu Adventures s Mario Starter Course umiestneným v hornej časti televízora získate zvuky, akoby ste naozaj hrali pôvodnú klasiku.

Zdroj | LEGO
Pozrite si

Lego Creator Expert 10265 Ford Mustang – Toto musíš mať!

LEGO Nintendo Entertainment System sa začne predávať 1. augusta za 229,99 $. V ten istý deň sa spustí aj predaj súprav Super Mario LEGO. Tie obsahujú rôzne postavy a prekážky pre Maria, cena za jeden starter kit bude 59,99 $, resp 29,99 $ za doplnkové sady.

Zdroj | LEGO
Zdroj