Reklama

Kryt objektívu PicturePerfect a Hoops: Štýlová ochrana a dokonalé fotografie

Zdroj | PanzerGlass
PR článok
Zdroj | PanzerGlass
Zdroj | PanzerGlass

Pád, náraz alebo len kontakt s ostrými predmetmi v kabelke či vrecku. Všetky tieto a mnohé ďalšie externé faktory vedia zničiť nielen displej mobilu, ale aj samotný objektív fotoaparátu.

A poškodený objektív znamená len jedno – rozostrené fotografie, ktoré nemôžete ukázať ani svojim blízkym. Dobrou správou však je, že tento problém sa dá veľmi jednoducho vyriešiť.

Stačí si zaobstarať jedinečný kryt od PanzerGlassTM. V ponuke tejto značky sú rovno dve možnosti – PicturePerfect a Hoops.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dokonalé fotografie vďaka PicturePerfect

Po kúpe nového mobilu má väčšina z nás tendenciu zaobstarať si ochranné sklo a puzdro. Nepremýšľame nad tým, že pádom či ostrým predmetom je vystavený aj objektív, ktorý sa môže veľmi jednoducho zničiť. Jeho následná oprava alebo výmena je finančne náročná a môže stáť stovky eur.

Zdroj | PanzerGlass

Namiesto toho, aby ste riešili opravu, spravíte dobre, keď objektív čo najskôr ochránite. Urobiť tak môžete špeciálnym ochranným krytom PanzerGlassTM PicturePerfect. Ten je dokonale priehľadný a vyrobený na milimeter presne, aby nijakým spôsobom neovplyvňoval kvalitu fotiek či videí.

Zaujímavosť: Kryt PicturePerfect je tenký a má elegantne zaoblené okraje. Nenarúša tak dizajn vášho mobilu a je plne kompatibilný s puzdrami.

Štyri vrstvy, z ktorých má každá svoj účel

PicturePerfect dokáže zabezpečiť perfektné fotografie najmä vďaka tomu, že pozostáva zo štyroch vrstiev. Tými sú:

  • Oleofóbna vrstva – objektív chráni pred odtlačkami prstov a šmuhami.
  • Tvrdené sklo – krytu dodáva vysokú pevnosť a odolnosť.
  • Fólia proti rozbitiu – znižuje riziko zranenia pri prasknutí skla.
  • Silikónová vrstva – zaisťuje, že kryt sa na objektív nalepí bez vzduchových bublín.
Zdroj | PanzerGlass

Dizajnovo prepracované Hoops

Kryt objektívu PicturePerfect je klasikou, ktorá nikdy nesklame, no ak hľadáte dizajnovo prepracované riešenie s minimalistickým hliníkovým rámom odetým do čiernej, siahnite po kryte Hoops. Tieto elegantné krúžky splynú s objektívom a vďaka tenkému profilu sa nebudú odlepovať ani po tom, ako na mobil nasadíte puzdro.

Zapamätajte si: Kryty Hoops majú jednoduchú aplikáciu, vďaka ktorej ich na objektív zvládnete v priebehu niekoľkých sekúnd nalepiť sami. S celým procesom vám pomôže aj praktický aplikátor, ktorý nájdete priamo v balení.

Zdroj | PanzerGlass

Vysoká odolnosť Platinum

Obsah pokračuje pod reklamou

Sklenené ochranné prúžky Hoops vedia odolať skutočne mnohým externým faktorom. Vďačiť za to môžu nadštandardne vysokej tvrdosti, ktorú získavajú tým, že sú pri výrobe 2x temperované a leštené.

Zaujímavosť: Ochranný kryt je tak odolný, že objektív vie ochrániť nielen pri bežnom používaní mobilu, ale aj počas športu, turistiky alebo iných dobrodružstiev.

Žiadne skreslené fotografie

Najväčším plusom krúžkov Hoops je skutočnosť, že sú úplne priehľadné a krištáľovo čisté. To znamená, že ich aplikácia nijako neskresľuje fotografie ani videá, nemení farebnosť záberov a nemá vplyv na zabudované funkcie objektívov. Váš fotoaparát fotí tak, akoby na ňom vôbec nič nebolo.

Zdroj | PanzerGlass

Hoops pre iPhone aj Samsung

Kryt objektívu Hoops je kompatibilný s mobilnými zariadeniami Apple aj Samsung. K dispozícii sú modely pre najnovšie iPhone 15, no taktiež staršie generácie iPhone 14iphone 13. Vlastníci Samsung zariadení si zas ochranné krúžky môžu zaobstarať na telefóny Galaxy Z Flip5 a Galaxy Z Fold5.

Zaujali vás ochranné kryty objektívu PicturePerfect alebo Hoops? Nahliadnite do e-shopu PanzerStore, kde nájdete obe alternatívy pre zariadenia značky Apple aj Samsung.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.