Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Konečne sme na Slovensku unikátni, Bolt spúšťa službu Bolt Market

Konečne sme na Slovensku unikátni, Bolt spúšťa službu Bolt Market
Zdroj | Bolt
Števo Porubský
Konečne sme na Slovensku unikátni, Bolt spúšťa službu Bolt Market
Zdroj | Bolt
Zdroj | Bolt

Estónsky Bolt aj vďaka masívnej investícii oznámenej v auguste tohto roka spúšťa aj na Slovensku unikátnu službu Bolt Market. Z názvu je jasné o čom služba je, no unikátne na tom je to, že doručenie potravín má trvať 15 minút! Bolt spustí službu Market zatiaľ iba na časti územia Bratislavy.

Pozrite si

Bolt doručí potraviny do 15 minút, jeho Bolt Market má byť na Slovensku!

Zdroj | Bolt

Všetko bude fungovať prostredníctvom aplikácie Bolt Food (Google Play i App Store), cez ktorú je už dnes možné nechať si doviezť potraviny z partnerských obchodov až k dverám. Aplikácia sa teraz ale rozšíri o novú službu – Bolt Market. Tá je priamo zameraná na dovoz potravín aj ďalšieho bežného sortimentu supermarketov.

„Vďaka našim bohatým skúsenostiam v oblasti rozvozu jedla, parametroch aplikácie Bolt Food a širokej základni partnerských kuriérov môžeme v Bratislave spustiť službu, aká na našom trhu nemá obdobu – dovoz nákupov potravín, hygienických potrieb a ďalšieho tovaru do štvrť hodiny, vysvetľuje Peter Mesarč, Country Manager pre Bolt Market na Slovensku.

Zdroj | Bolt

Zásadným rozdielom oproti konkurencii má byť rýchlosť doručovania. Čas doručenia má byť iba 15 minút od objednania. Nie vždy to ale bude pravidlom. Bolt Market má v aplikácii vyzerať ako on-line trhovisko, z ktorého si budete môcť objednať jednoduchým kliknutím na ikonu požadovaného tovaru, pričom v aplikácii sa vám rovno ukáže aj odhadovaný čas doručenia.

V appke si navyše môžete zvoliť bezkontaktné odovzdanie nákupu, kedy partnerský kuriér objednávku zanechá na zákazníkom vopred určenom mieste bez toho, aby došlo k osobnému styku.

Zdroj | Bolt

Bolt chce službu Market rozširovať nielen čo sa týka sortimentu, ale aj dostupnosti služby v rôznych častiach Bratislavy i v ďalších mestách.

„Bratislava je však iba začiatok, budúci rok plánujeme masívnu expanziu v ponúkanom sortimente, i v pokrytí službou v rámci celého Slovenska,“ dodal Peter Mesarč. Kde všade? Už dnes je Bolt Food dostupný aj v Košiciach, Nitre, Banskej Bystrici a Žiline. Niektoré a pravdepodobne aj všetky tieto mestá postupne dostanú aj službu Bolt Market.

Bolt Food je aktiuálne k dispozícii vo viac ako 50 mestách v 20 krajinách sveta, v ktorých kuriéri so zelenou termotaškou rozvážajú zo zhruba 15 tisíc reštaurácií a obchodov pre 3 milióny používateľov. Po Estónsku, kde platforma Bolt sídli, je Slovensko jedným z deviatich vybraných trhov, na ktorých je funkcia Bolt Market k dispozícii ako prvá.

Zdroj | Bolt