Reklama

Klipsch sa pochválil novou generáciou plne bezdrôtových slúchadiel

Zdroj | Klipsch
Richard Pliešovský
Zdroj | Klipsch
Zdroj | Klipsch

Známy americký výrobca predstavil pred rokom svoje prvé plne bezdrôtové slúchadlá Klipsch T5 True Wireless, teraz v predstihu pred CES 2020 ukázal ich druhú generáciu a jeden úplne nový model. Novinky majú podporu AI a ovládanie cez gestá.

Klipsch rozšíril svoju ponuku až o tri bezdrôtové modely. K druhej generácii Klipsch T5 True Wireless ANC pribudne T10 True Wireless. Slúchadlá sú vybavené umelou inteligenciou, dajú sa ovládať gestami a nechýba ANC, aktívne potlačenie hluku.

Pozrite si

Klipsch ponúknu bezdrôtové slúchadla s mušľami na uši s ANC a výdržou 30 hodín

Klipsch T10 True Wireless sú menšie, ako T5, no majú ponúknuť špičkový zvuk, ktorý poteší aj audiofilov. Budú sa dodávať s unikátne navrhnutým šesťuholníkovým nabíjacím puzdrom, ktorý ponúkne pre každé slúchadlo niekoľko krytov a bude na výber v čiernom a ružovom farebnom prevedení.

Zdroj | Klipsch

Štandardným modelom pre širšiu verejnosť bude T5 True Wireless ANC, ku ktorému ponúka Klipsch aj športovú verziu. Tá má robustnejšiu konštrukciu a certifikát IP67. Vodotesné a prachuvzdorné puzdro ponúkne odvádzanie vlhkosti a podporuje bezdrôtové nabíjanie. Tri veľkosti ušných krídelok zaručia, že nevypadnú ani počas naozaj aktívneho cvičenia.

Slúchadlá majú vstavaný operačný systém so zabudovanou umelou inteligenciou. Tá umožní ovládať prehrávanie hudby pomocou hlasu bez toho, aby bola potrebná pomoc hlasového asistenta.

Klipsch je zatiaľ na podrobnejšie parametre skúpy, viac informácií získame zrejme až po predstavení noviniek na veľtrhu CES 2020 v Las Vegas.

Pozrite si

Klipsch T5 True Wireless majú puzdro ako zapaľovač Zippo

Slúchadlá sa začnú predávať na jeseň 2020, Klipsch T10 True Wireless budú stáť 649 dolárov, T5 True Wireless ANC výjdu na 299 dolárov. Športová verzia Klipsch T5 príde do predaja už v lete s cenovkou 229 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.