Reklama

Kingston je s vami a vy môžete vyhrať špičkové 128 GB pamäťové karty

TECHBOX

Každý deň, keď zapnete počítač, zdvihnete telefón, zadávate v aute do navigácie novú trasu, alebo nakupujete na e-shope, s veľkou pravdepodobnosťou prichádzate do kontaktu s riešeniami spoločnosti Kingston. Väčšinou sú neviditeľné, ale zásadné pre fungovanie všetkých zariadení. Spoznajte Kingston a vyhrajte 3x 128 GB pamäťovú microSD kartu najnovšej generácie radu Canvas.

Kingston je najväčším nezávislým svetovým výrobcom pamäťových produktov. Pomáha vytvárať riešenia používané v bežnom živote na prácu aj na zábave pre notebooky a stolové počítače cez veľké dáta až po zariadenia využívajúce IoT v smart alebo nositeľných zariadeniach, pri prototypovaní aj výrobe na mieru.

Najväčší svetoví výrobcovia počítačovej techniky a poskytovatelia cloudových služieb sa spoliehajú na Kingston. Tím Kingston, a jeho zaujatie pre vec, posúva technológie, ktoré nás sprevádzajú každý deň. Kingston nevyrába len produkty, ale pomáha naplniť očakávania svojich zákazníkov a vytvára riešenia, ktoré dokážu zmeniť veci k lepšiemu.

Nech už ide o pridanú hodnotu vo forme predĺženej životnosti alebo integrovaného zabezpečenia, či o poradenstvo, o premýšľanie toho, ako bude používateľ s produktom pracovať, alebo doživotnú a predĺženú záruku na pamäťové moduly, SSD a USB flashky, Kingston je tu pre vás, Kingston je tu s vami.

Pamäťová karta nie je len o kapacite a rýchlosti

Na malej pamäťovej karte môžete mať dnes uložených zhruba toľko dát, ako na disku v notebooku. Vďaka obrovskej kapacite môžete dnes na kartičku menšiu ako je poštová známka uložiť niekoľko tisíc hudobných súborov, stovky filmov alebo desaťtisíce fotografií, či dokumentov. Nároky používateľov z roka na rok rastú najmä s tým, ako rastie výkon a možnosti rôznych technických gadgetov. Lenže nie je karta ako karta.

Na rastúci dopyt po veľkých kapacitách a vysokej rýchlosti reagovala spoločnosť Kingston uvedením radu SD a microSD kariet Canvas Plus, ktorý obsahuje tri základné modelové rady – Select, Go! a React. Karty Canvas Select Plus sú vhodné pre bežné použitie v rôznych mobilných zariadeniach, ako sú napr. herné konzoly, tablety alebo smartfóny.

Pre akčné kamery, alebo drony je určený rad Canvas Go! Plus. Tieto karty zvládnu zimu aj teplo, otrasy a nárazy, vlhkosť,… – jednoducho všetky extrémy, ktorým môžu byť vystavené v akčnej kamere adrenalínových nadšencov.

Špičkový výkon pre profesionálov ponúkajú karty radu Canvas React Plus. Tieto karty sú vhodné pre náročnejšie aplikácie, vrátane profesionálneho 4K/8K videa, pretože ponúkajú vysoké rýchlosti čítania a zápisu podľa štandardu UHS-II U3. Súčasťou ich balenia je preto aj výkonná USB 3.2 čítačka MobileLite Plus, navrhnutá špeciálne pre fungovanie s microSD a SD kartami Kingston.

Každým zápisom sa pamäťové bunky „opotrebúvajú“ a po istom čase môže ich pamäť degradovať. Hoci životnosť pri bežnom používaní je dnes niekoľko rokov (zhruba zrovnateľné s diskom v počítači), pri veľmi častom prepisovaní môžete kartu zničiť za výrazne kratší čas. Typickým príkladom sú napr. bezpečnostné kamery, dash cam v automobiloch, alebo Body Worn kamery, kde sa prakticky nonstop prepisuje záznam. Pre takéto aplikácie vyvinul Kingston odolnejšie microSD karty High Endurance. Boli testované na použitie v náročných podmienkach a sú spoľahlivým riešením pre dlhé ukladanie dôležitých záznamov bez rizika ohrozenia záznamu alebo straty dát.

V portfóliu Kingston samozrejme nechýbajú ani pamäťové karty určené pre špeciálne priemyselné využitie, napr. pre riadenie strojov, alebo iné špecifické účely. Tie karty na prvý pohľad neoslnia rýchlosťou alebo kapacitou, no sú stavané na špecifické použitie v extrémnom prostredí, kde sa vyžaduje vysoká odolnosť a spoľahlivosť. Viac informácií nájdete na stránkach www.kingston.com.

V spolupráci so spoločnosťou Kingston sme pre vás, našich čitateľov pripravili súťaž o tri extrémne rýchle 128 GB microSD karty s adaptérom a čítačkou MobileLite Plus. Táto najnovšia generácia radu Canvas hravo zvládne aj nahrávanie 4K alebo 8K Ultra-HD videa pri plnej rýchlosti, pretože pri čítaní a zápise podporuje rýchlosti až do 285/165 MB za sekundu. Karty sú preto vhodné aj pre použitie profesionálmi.

Ak chcete jednu z trojice pamäťových kariet vyhrať, zapojte sa do našej súťaže. Pomôcku ku správnej odpovedi v našej súťaži nájdete na www.kingston.com (v angličtine) alebo pri produktoch Kingston na stránkach všetkých významných predajcov elektroniky. Súťaž trvá do 28. apríla 2021. Zapojte sa a možno práve vás potešíme jednou z troch 128 GB pamäťových micro SD kariet Canvas React Plus aj s adaptérom a čítačkou MobileLite Plus.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme trojicu výhercov 128 GB pamäťových kariet Kingston Canvas React Plus

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.