Reklama

Každé euro dobré? Ušetrite 25 eur kúpou športových smart hodiniek Amazfit GTS 3

Zdroj | tech4all
Michal Sobek
Zdroj | tech4all
Zdroj | tech4all

Amazfit je značka, ktorý spolupracuje so Xiaomi a produkuje tiež veľmi kvalitné smart hodinky. Ak ste fanúšikom skôr hranatého dizajnu hodiniek a páči sa vám dizajn Apple Watch, tak ako dobrý tip vám dávame do pozornosti model Amazfit GTS 3. Teraz je navyše o takmer 25 eur lacnejší.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite si

Amazfit predstavil nové smart hodinky. Bodujú systémom Zepp OS

Amazfit GTS 3 je už v poradí tretím modelom s hranatým dizajnom. Asi nie je tajomstvom, kde sa v prípade dizajnu táto spoločnosť inšpirovala a podoba s Apple Watch je viac než jasná. Ponúknu rozmery vhodné na mužskú aj ženskú ruku a poteší aj hmotnosť len necelých 25 gramov. Telo je pritom vyrobeného z hliníka a spodná strana je z plastu. Na pravom boku sa nachádza otočná korunka, ktorou môžete listovať napríklad v menu. Konštrukcia je vodeodolná podľa certifikácie 5 ATM, takže sú vhodné aj na plávanie.

Samotný displej oproti minulej generácii narástol na 1,75-palca a Amazfit to dosiahol zmenšením rámčekov. Samotný panel je typu AMOLED s jemnosťou 341 ppi. Poteší aj vysoký jas na úrovni 1 000 nitov aj možnosť aktivácie Always-On displeja. Na výber je viac než stovka ciferníkov a výrobca ponúka aj 15 animovaných. Nechýba ani automatická regulácia jasu.

Amazfit bližšie nešpecifikuje procesor ani kapacitu RAM pamäte. Hodinky bežia na vlastnom operačnom systéme s názvom Zepp OS. Ten je značne plynulejší a k dispozícii je aj hlasový asistent Amazon Alexa. Hodinkám však chýba reproduktor, a tak si cez nich nevyriešite vás hovor. Notifikácie sa vám budú zobrazovať aj so smajlíkmi, ale chýbajú reakcie na nich. Absencia NFC čipu nedovolí nimi bezkontaktne zaplatiť.

Zdroj | smartprix

Záznam trasy umožňuje vstavaný GPS čip, hodinky vám spoľahlivo pomocou senzora 6PD BioTracker PPG 3.0 zmerajú tep srdca, okysličenie krvi, spánok aj úroveň stresu. Nežnejšie pohlavie poteší aj záznam menštruačného cyklu. Základné aktivity vedia dokonca samé detegovať a tie ostatné sa zapínajú manuálne a je ich vyše 150.

Čo sa týka výdrže, tak tu výrobca uvádza údaj 12 dní. Ak ich budete aktívne využívať, tak sa dostanete na 6 dní a aktivity pomocou GPS vám hodinky vydržia merať 20 hodín. Nabijete ich dodávanou magnetickou nabíjačkou.

Zdroj | smartprix

Pri vstupe do predaja sa cena hodiniek Amazfit GTS 3 pohybovala na úrovni 152 eur. Dnes ale o niečo zlacneli a môžu byť vaše už za 127,9 eur, čo je úspora 24 eur alebo aj takmer 16 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Ak by ste ale mali záujem o funkčne rovnaké smart hodinky, ale prekáža vám hranatý dizajn, tak máme pre vás tip na smart hodinky Amazfit GTR 3. Ide v podstate o to isté, len v elegantnejšom okrúhlom dizajne. Tento produkt sme v našej redakcii aj podrobne otestovali.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.