Reklama

Juiced Bikes má špičkový skladací e-bike s výkonom až 2 000 W!

Zdroj | Juiced Bikes
Michal Sobek
Zdroj | Juiced Bikes
Zdroj | Juiced Bikes

Spoločnosť Juiced Bikes, ktorá sa zaoberá hlavne e-bikami, odhalila nové eso z rukáva. Nový model má nielen špičkové parametre, navyše jeho konštrukcia je skladateľná, tým pádom nezaberie veľa miesta.

Pokiaľ by vás zaujímal segment skladacích e-bikov, nedávno sme pre vás spravili náš redakčný výber. Uznávame, že tento segment bude ešte viac populárny, čo si uvedomujú aj veľkí výrobcovia na čele s Juiced Bikes.

Obsah pokračuje pod reklamou

Skladacia hliníková konštrukcia má hmotnosť necelých 35 kilogramov. Vzadu sa nachádza aj praktický nosič na batožiny, pričom celkové zaťaženie je určené na 136 kilogramov.

O pohon sa stará motor NeoBlade s výkonom slušných 1 200 W, ale dokáže vyvinúť až 2 000 W. K tomu sa pridáva snímač krútiaceho momentu aj páčka akcelerátora. Maximálna rýchlosť je potom obmedzená na hodnotu 55 km/h.

Batéria má kapacitu 1 000 Wh, pričom výrobca sľubuje dojazd pri najnižších rýchlostiach na úrovni až 112 kilometrov. V útrobách sa nachádza aj lokalizačné zariadenie, takže majitelia Apple zariadení môžu pri jeho sledovaní využiť funkciu Find My.

O bezpečnosť jazdy sa starajú 4-piestové hydraulické kotúčové brzdy s 203 mm kotúčmi. Okrem toho tu nájdete praktický displej na riadidlách, predný svetlomet so svietivosťou 1 000 lúmenov a klaksón s maximálnou hlasitosťou 100 dB.

E-bike Juiced JetCurrent Pro je dostupný v štyroch farbách, a to v čiernej, modrej, fialovej a béžovej. Cena je stanovená na 2 799 dolárov, pričom prvé modely dorazia k svojim majiteľom v priebehu mesiaca jún.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.