Reklama

Je tu Samsung víkend so super ponukami. Čo viete získať?

TECHBOX

Dnes odštartovala víkendová ponuka, kedy môžete získať najnovšiu vlajkovú loď z radu Galaxy – Galaxy S20 I S20+ I S20 Ultra 5G, ale aj ďalšie mobilné produkty značky Samsung. Pozrite sa, čo všetko dostanete v eshope www.samsung.sk

Chcete si urobiť radosť? Poďte do toho tento víkend. Ak máte radi mobilné produkty Samsung, pozrite sa na úspory, otvorte peňaženky, lebo ponuka, ktorá dnes odštarovala skončí už túto nedeľu, t.j. 26. apríla 2020. Celý víkend totiž môžete využiť časovo limitovanú akciu „Samsung víkend“, kde k vybraným modelom získate k nákupu bonus v podobe e-voucheru alebo okamžitej zľavy.

Ak si vyberiete niektorú z verzií najnovšej vlajkovej lode z radu Galaxy – Galaxy S20 I S20+ I S20 Ultra 5G, môžete získať e-voucer v hodnote 150 eur. Ten potom môžete kedykoľvek počs 4 mesiacov využiť na web stránke samsung.sk na ďalší nákup telefónov, tabletov a wearables. K novému smartfónu si tak veľmi výhodne môžete kúpiť napríklad inteligentné hodinky Samsung.

Pozrite si

Čo ukrýva Samsung Galaxy S20 Ultra 5G v obrovskom fotoaparáte?

Pre modely smartfónov Galaxy S10 I S10+ I Note10 I Note10+ dostanete tento víkend zľavu až vo výške 20%. Najdostupnejší špičkový smartfón série – Samsung Galxy S10 tak môžete mať už za 599 eur, čo je vzhľadom na špičkovú výbavu telefónu skvelá ponuka.

A teraz pozor! Samsung Galaxy Note10 Lite a S10 Lite získate až s 30% zľavou. A to už bude skvelá radosť počas dní neplánovanej karantény s novým smartfónom, nemyslíte? Len aby ste si vedeli predstaviť, po 30% zľave zaplatíte za Samsung Galaxy Note10 Lite 419 eur a za Galaxy S10 Lite len 454 eur.

30% zľava však platí aj pre cenovo dostupné modely Samsung Galaxy A50 I A40 I A10. Značkový smartfón Samsung Galaxy A10 tak môžete mať už za 97 eur!!!

Zľavu však získate aj na hodinky série Galaxy Watch, tu sa viete dostať na cenu nižšiu až o 70 eur.

Horúcim tipom je novinka v ponuke Samsung Galaxy M21. Tento smartfón zaujme obrovskou 6 000 mAh batériou a veľkým 6,4-palcovým Infinity-U displejom. Idete do toho? Pozrite sa na cenu novinky na stránke samsung.sk, príjemne vás prekvapí.

Zdroj | Samsung

Kompletnú aktuálnu atraktívnu ponuku pre tento víkend nájdete v eshope samsung.sk. A dokonca akciu Samsung víkend môžete skombinovať napríklad aj s prebiehajúcou akciou Vymeň starý za nový 🙂

Akcia Samsung víkend platí len do vypredania zásob. Podmienky akcie sa môžu počas jej trvania zmeniť.

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Electronics.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.