Reklama

JBL Tune 670NC a 770NC je bezdrôtové duo s výdržou až 70 hodín!

TECHBOX

Rad JBL Tune sa rozšíril o dva nové bezdrôtové modely na hlavu, menovite ide o Tune 670NCTune 770NC. Okrem kvalitného dizajnu a ikonického zvuku JBL Pure Bass prinášajú aj neuveriteľnú výdrž až 70 hodín.

Ako už v prípade JBL býva zvykom, v baleniach sa nachádzajú veľmi kvalitne spracované slúchadlá na hlavu s pevnou plastovou konštrukciou. Dostatočne je vyplnený hlavový most aj samotné náušníky, ktoré rýchlo identifikujete podľa veľkých písmen L a R v ich vnútri.

Obsah pokračuje pod reklamou

JBL myslelo aj na používateľov s rôznymi veľkosťami hlavy, pretože miera prispôsobenia je tu naozaj bohatá. Oba modely sa dajú zložiť do kompaktnejších rozmerov, ktoré sú vhodnejšie na prenášanie. Skvelo je na tom aj samotná hmotnosť, konkrétne 174 gramov v prípade modelu JBL Tune 670NC a 232 gramov pri JBL Tune 770NC.

Rozdielny je tvar náušníkov. Model JBL Tune 670NC ich má kruhové a tie sadnú priamo na uši. Vyšší model ich má viac podlhovastejšie, tým pádom sa nedotýkajú priamo uší, ale obopnú ich. V konečnom dôsledku je to len o osobnej preferencii používateľa.

Ikonický zvuk JBL Pure Bass by nebol možný bez 32-, resp. 40-milimetrových dynamických meničov osadených v každom náušníku. Zvuk neostal nič dlžný svojmu menu. Je basový, plný a kvalitný. Ak by vám v niečom nevyhovoval, upravíte si ho v ekvalizéri aplikácie JBL Headphones.

Pre ešte vyššiu kvalitu posluchu bez rušenia, tu spoločnosť JBL integrovala technológiu aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Nebudete počuť ruch ulice, plač detí a ani nič, čo by mohlo narušiť vaše vžitie sa do hudby. Prítlak slúchadiel je dostatočne silný aj na to, aby slúchadlá dokázali zvuk aj čiastočne pasívne tlmiť. Ak by ste predsa chceli počuť, čo sa okolo vás deje, vhod prídu funkcie Ambient Aware a TalkThru, ktoré zostria na zvuky vášho okolia alebo na hlasy.

Ovládanie hudby prebieha pomocou piatich tlačidiel. Zapínacie tlačidlo dopĺňa tlačidlo na zmenu zvukového profilu. Nasleduje trojtlačidlo, ktoré okrem dvojice na ovládanie hlasitosti obsahuje aj samostatné tlačidlo, ktoré kombináciou stlačení ponúka pozastavenie/spustenie skladby a preskakovanie na nasledujúcu/predchádzajúcu skladbu. Je tu ešte aj audio konektor a nabíjací USB-C konektor je netradične umiestnený na hornej strane pravého náušníka.

Obe novinky majú integrovanú batériu s kapacitou 690 mAh. Ako sme už spomínali, výdrž tak môže dosiahnuť až neuveriteľných 70 hodín nerušeného počúvania. Pokiaľ zapnete aj funkciu ANC, výdrž sa skráti sa stále skvelých 44 hodín. JBL kladie dôraz aj na rýchle nabíjanie. Stačí len 5 minút v elektrine a môžete sa spoľahnúť na ďalšie 3 hodiny hudby.

O nerušené počúvanie sa okrem poriadnej batérie stará najnovší bezdrôtový štandard Bluetooth 5.3 s funkciou LE Audio, pričom nechýba ani pripojenie k dvom zariadeniam súčasne. Pokiaľ sa vám slúchadlá vybijú, nič vám nebráni zapojiť priložený kábel a užívať si hudbu nerušene aj naďalej. Na všetky dodatočné nastavenia slúži už overená aplikácia JBL Headphones. Balenie je bohaté, okrem samotných slúchadiel obsahuje aj nabíjací USB-C kábel a audio kábel.

Obe novinky sa predávajú na oficiálnej stránke jbl.sk a u autorizovaných predajcov. Model JBL Tune 670NC stojí 99,90 eur a je dostupný v čiernej, bielej, modrej a fialovej farbe. Vyšší model JBL Tune 770NC za cenu 129,90 eur je dostupný v rovnakých farbách. Ktorý model je ten pre vás?

Ak sa vám zdá cena vyššia, tak predchodcu modelu JBL TUNE 670NC, a to model JBL TUNE 660NC, môžete teraz kúpiť v rámci akcie JBL Black Friday s fantastickou zľavou až 40 % a predchodcu modelu JBL TUNE 770NC, a to model JBL TUNE 760NC, môžete kúpiť až so super zľavou 50%.

To však nie je všetko! Ak preferujete novinky, tak pre našich čitateľov sme si pripravili aj skvelú akciu na nové testované modely JBL TUNE 670NC a JBL TUNE 770NC. Pre 30 najrýchlejších z vás máme kupón TUNE20NC, s ktorým získate 20-percentnú zľavu na tieto nové modely JBL! Kód TUNE20NC stačí zadať pri nakúpe na www.jbl.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.