Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL Flip 5 - nonstop zábava so zľavou takmer 29 %

JBL Flip 5 - nonstop zábava so zľavou takmer 29 %
Richard Pliešovský
JBL Flip 5 - nonstop zábava so zľavou takmer 29 %

Dnešným gadgetom nepochybne vládnu bezdrôtové slúchadlá a reproduktory. V našom pravidelnom seriáli sme už priniesli niekoľko tipov na vynikajúce slúchadlá, dnes sa pozrieme na skvelý reproduktor od JBL. Momentálne si ho viete kúpiť lacnejšie až o 37 eur!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

JBL Flip 5 má kompaktné rozmery a ponúka všetko, čo od moderného bezdrôtového reproduktoru očakávate – dlhú výdrž na jedno nabitie, odolnosť voči vode a prachu a v neposlednej miere kvalitný zvuk. Vodeodolný dizajn si poradí s ponorením až do hĺbky 1 m (IPX7).

JBL Flip 5 je vybavený batériu s kapacitou 4 800 mAh, počas testu sme si overili, hudba vás bude sprevádzať viac ako 11 hodín. Hudobný výkon je 20 W, funkcia PartyBoost umožní pripojiť ďalšie kompatibilné JBL reproduktory a vy tak bez problémov ozvučíte aj väčší priestor.

Flip 5 sa nabíja cez USB-C port, bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 4.2, hmotnosť reproduktoru je 540 gramov. Frekvenčný rozsah je 65 Hz až 20 kHz.

Výhodou JBL Flip 5 je možnosť jeho umiestnenia. Okrem bežnej horizontálnej polohy si ho viete položiť vertikálne, ale i navliecť na zápästie a počúvať obľúbenú hudbu napríklad na túre. Textilný materiál a odolné gumené puzdro zabezpečí, že reproduktor vydrží tvrdšie zaobchádzanie pri outdoorových aktivitách.

Pripomíname, že JBL ponúka aj novšiu generáciu reproduktora, model Flip 6. Viac informácií nájdete v našom článku, alebo v podcaste, v ktorom je predstavený.

Pozrite si

JBL Flip 5 je zvukový parťák do každého počasia

JBL Flip 5 sa predával za 129,00 €, dnes si ho vo vybraných obchodoch dokážete kúpiť už od 92,00 €. To je zľava vo výške 28,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.