Reklama

Jana Škovirová - Chatbot Adam vie rozprávať aj vtipy | TECHTALKS

TECHBOX

V našej novej časti relácie TECHTALKS sa dozviete niečo viac o AI chatbotovi Tatra banky, Adamovi. Rozprávali sme sa o ňom s Janou Škovirovou, ktorá je produktovou vlastníčkou chatbota Adama.

Chatbot Adam dnes 20. augusta 2022 oslavuje svoje 3. narodeniny. V auguste 2019, bola Tatra banka prvou bankou, ktorá do svojej mobilnej aplikácie, webu a internet bankingu, integrovala AI chatbota, ktorý má za úlohu pomáhať klientom a vybavovať ich požiadavky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Akými vylepšeniami za tri roky svojho pôsobenia prešiel? S čím všetkým vie chatbot Adam klientovi Tatra banky pomôcť? Koľko trval jeho vývoj a čo bola najťažšia časť?

Pri spustení odpovedal chatbot na približne 5 000 otázok mesačne. Dnes je to vyše 20 000. Aké boli prvé otázky, ktoré chatbot dostal? Prečo sa chatbot volá Adam a aké s ním má do budúcna Tatra banka plány?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v našom novom diele TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťkou Janou Škovirovou.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Janou Škovirovou nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.