Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

James Bond prichádza na HBO GO a to všetkých 26 častí

James Bond prichádza na HBO GO a to všetkých 26 častí
Zdroj | HBO
Michal Spiegel
James Bond prichádza na HBO GO a to všetkých 26 častí
Zdroj | HBO
Zdroj | HBO

HBO GO sa rozhodlo na december vytiahnuť ťažký kaliber. Sú ním všetky časti ikonickej série o britskom agentovi 007 Bondovi, Jamesovi Bondovi.

Po Marvel Cinematic Universe a Star Wars tak ide o ďalšiu exkluzívnu sériu, ktorá sa objaví na tejto streamovacej platforme. Prečo všetkých 26 častí, keď oficiálnych James Bond filmov je len 24? Odpoveďou sú dva neoficiálne filmy, ktoré nepatria do klasickej ságy – prvým je titul Never Say Never, v ktorom si zahral nedávno zosnulý Sean Connery, ktorý stvárnil pôvodného Jamesa Bonda a druhým je paródia Casino Royal z roku 1967.

Pozrite si

Okuliare v štýle Jamesa Bonda – Bose Frames

24 oficiálnych bondoviek sa objaví na HBO GO od 1. decembra a vy si tak môžete spomenúť na všetkých agentov 007, ktorých si zahrali herci Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan a Daniel Craig, ktorý stvárni Bonda aj v najnovšej časti No Time to Die. Ten sa po dvoch tohtoročných odkladoch presunul na apríl 2021. Pred premiérou 25. bondovky si tak môžete pripomenúť všetky ikonické časti tejto kultovej série.

Filmy o britskom agentovi 007 vychádzajú pravidelne už od roku 1962 a na rozdiel od bežných akčných trhákov sú zamerané na štýl, britský humor a charakteristické prvky, ktoré nesmú v žiadnom filme chýbať ako sú autá značky Aston Martin, Martini, hlavný záporák, charakteristická zvučka a hlavne žena, ktorá poblázni hlavnému hrdinovi hlavu alebo naopak.

Zdroj | James Bond
Pozrite si

Postavili sme legendárne auto Jamesa Bonda z Lego kociek

Všetky bondovky sa tiež budú pravidelne objavovať na obrazovkách kanála HBO a Cinemax a to až do konca februára 2021, kedy by mal mať premiéru zatiaľ posledný film Spectre.