Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Internet do auta od Orangeu vám spríjemní cestovanie

Internet do auta od Orangeu vám spríjemní cestovanie
Zdroj | Orange
Imrich Maťo
Internet do auta od Orangeu vám spríjemní cestovanie
Zdroj | Orange
Zdroj | Orange

Orange včera predstavil nielen nové paušály, nový imidž, spôsob komunikácie a prístupu, ale aj úplne novú dátovú službu, určenú motoristom. Internet do auta vám spríjemní cestovanie.

Pozrite si

Orange vymenil paušály, novinky Flex a Max ponúknu viac

Nová služba Internet do auta vám umožní prenos mobilných dát počas jazdy v automobile. Všetci cestujúci v aute sú na internet pripojení prostredníctvom Wi-Fi siete a čerpajú tak jeden objem dát. Takže si nemíňajú vlastné dáta.

Zdroj | Orange

Je jedno, či idete autom s priateľmi na dovolenku, kolegami na služobnú cestu, alebo cestujete z deťmi, ktoré chcete počas jazdy nejakým spôsobom zabaviť. Na internet prostredníctvom Wi-Fi sa môžete pripojiť smartfónom, tabletom či notebookom.

Službu Internet do auta môžu ako konkurenčnú výhodu pri svojom podnikaní využiť tiež taxislužby, autobusoví prepravcovia alebo požičovne áut. Tí môžu svojim zákazníkom umožniť prístup na internet bez toho, aby čerpali vlastné balíky dát.

Zdroj | TECHBOX

Nová služba Internet do auta je ďalším dôkazom toho, že Orange svojich zákazníkov počúva a prináša im riešenia pre jednoduchší život. Umožňuje im naplno využívať možnosti, ktoré poskytuje kvalitná sieť Orangeu s najväčším, až 95 % – ným, pokrytím populácie Slovenska kombinovanou 3G a 4G technológiou,“ uviedla riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko Zuzana Nemečková.

Na internet tak môžu byť pripojení nonstop, nezávisle na tom, či sa nachádzajú doma, v kancelárii alebo na cestách. Služba Internet v aute jednoducho spája našich zákazníkov s tým, na čom im záleží kdekoľvek sa nachádzajú,“ dopĺňa Zuzana Nemečková.

Orange novú službu Internet do auta spúšťa s piatimi dátovými paušálmi s objemom predplatených dát od 1 000 do 35 000 MB s mesačným poplatkom od 5 do 34,99 €. Viac podrobností uvádzame v tabuľke.

Dátový paušál
Objem dát
Mesačný poplatok
Internet do auta Basic
1 000 MB
5,00 €
Internet do auta Start
1 500 MB
8,00 €
Internet do auta Klasik
6 000 MB
14,00 €
Internet do auta Premium
12 000 MB
20,00 €
Internet do auta Extra
35 000 MB
34,99 €

Pre všetky dátové paušály platia nasledovné prenosové rýchlosti:
sieť LTE – 150/50 Mbps (D/U)
sieť 3G – 42/5,8 Mbps
FUP – 128/128 kbps

Službu Internet do auta využijete aj v roamingu. Za prenesené dáta zaplatíte 0,03 € za 1 MB.

Zdroj | Huawei

Na vytvorenie Wi-Fi siete v aute, do ktorej sa môžu pripojiť vaši spolucestujúci cez svoje smartfóny, tablety či notebooky, je v Orangei dostupné zariadenie Huawei CarFi E8377s. Operátor ho ponúka za 49 € pri dátovom paušále Internet do auta Basic.

Zdroj