Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS

Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS
Marek Šimunek
Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS

Situácia je aktuálne pomerne zložitá a preto sme radi, že aj napriek aktuálnemu stavu vám môžeme priniesť ďalšiu časť našej talkshow TECHTALKS. Tentokrát sa pozrieme na to, ako túto zložitú situáciu zvláda O2 Slovakia.

Moderátor Michal Krajčír, ktorého už istotne poznáte z predchádzajúcich častí TECHTALKS tentokrát na stoličke hosťa privítal marketingového šéfa O2 Slovakia, Igora Tótha. Práve Igor vám umožní prostredníctvom rozhovoru nahliadnuť na to, ako sa s hrozbou nového koronavírusu vysporiadal operátor O2 Slovakia, ako sa zmenilo správanie zákazníkov, a či sa izolácia prejavila aj na množstve prenesených dát?

Možno ste to ani netušili, ale napríklad práve Igor Tóth je jedným z ľudí, ktorí aktuálne pracujú z domu, teda pre vykonávanie svojej práce využívajú home office, ale na rozdiel od niektorých z nás má aktuálne ešte viac roboty, ako tomu bolo doposiaľ.

Pozrite si

Maťo Homola – Kedysi mi dávali kolo, dnes som profík | TECHTALKS

Pritom aj on musí zdolávať všetky nástrahy, ktoré práve práca z domu prináša, a ktorým doposiaľ možno nemusel venovať ani toľko pozornosti. Počas rozhovoru sa však pozrieme aj na to, ako bude podľa neho vyzerať práca v podobných spoločnostiach v budúcnosti a čo nové nás môžu obmedzenia spojené s aktuálnou situáciou naučiť.

Ak teda aktuálne máte niečo menej, ako pol hodinku času a radi by ste sa pozreli bližšie na to, ako aktuálna situácia z pozície slovenského operátora O2 Slovakia, určite si najnovšiu časť TECHTALKS pozrite.

Ak neholdujete videám, máme pre vás samozrejme novú časť TECHTALKS aj vo forme podcastu, ktorý pre vás pravidelne pripravujeme. Podcast TECHTALKS nájdete na Spotify, Apple Podcastoch, Google Podcastoch, Pocket Casts a iných aplikáciách, na ktorých radi počúvate svoje obľúbené podcasty.