Reklama

Ideálny darček preňho a pre ňu? Huawei Watch GT 3 a FreeBuds Lipstick!

TECHBOX

Vianoce sú už doslova za rohom, máte už vybrané darčeky pre vašich najbližších? Máme pre vás tipy na dva technologické darčeky, ktoré však nie sú stvorené iba pre fanúšikov technológií. Reč je o elegantných inteligentných hodinkách a štýlových bezdrôtových slúchadlách s dizajnom rúžu.

Huawei Watch GT 3

Inteligentné hodinky môžu byť elegantným módnym doplnkom a zároveň praktickým zariadením, ktorým vo forme darčeku vyjadrite, že vám na tom druhom skutočne záleží. Dvojnásobne to platí pre najnovšiu generáciu smart hodiniek od Huawei, ktoré v prémiovom dizajne stvorenom pre pánov i dámy ukrývajú technológie, ktoré sa dokážu podpísať pod zdravší život, kvalitnejší spánok, aj bezstarostnejšie dni.

https://youtu.be/-sZJ8xhumKo

Huawei Watch GT 3 prekvapia už na prvý pohľad skutočne prémiovým spracovaním, v ktorom hrá prím kvalitná oceľ v závislosti od vybranej verzie sprevádzaná kovovým, nylonovým alebo koženým remienkom. Čo je však dôležité, aj keď ide o najmodernejšiu nositeľnú elektroniku, hodinky si zachovávajú klasický dizajn dostupný v dvoch veľkostiach – 46 a 42 mm.

V oboch verziách sa nachádza celá paleta senzorov zabezpečujúca celodenný monitoring srdcového tepu, saturácie kyslíka v krvi, počtu prejdených krokov, spálených kalórií či pohybu aj za pomoci GPS. Kým počas dňa ich môžete využiť na sledovanie pohybu a športových aktivít s podporou viac ako 100 tréningových režimov, v noci sa na ne môžete spoľahnúť na sledovanie vášho spánku s následnými odporúčaniami, ako si zvýšiť jeho kvalitu.

Samozrejmosťou je podpora zrkadlenia notifikácií z mobilu a možnosť použitia hodiniek aj na volanie cez Bluetooth. Pripomenúť vám ale môžu aj to, aby ste vstali, napili sa vody a prípadne sa aj dali do pohybu. Huawei Watch GT 3 sú navyše pripravené aj na monitoring menštruačného cyklu a počas náročných dní vám hravo pomôžu aj so zvládaním stresu.

Čerešničkou na torte tejto technologickej výbavy je ich výdrž. Huawei Watch GT 3 v 42 mm verzii vydržia na jedno nabitie v priemere zhruba 7 dní a v 46 mm verzii dokonca až 14 dní. Mimochodom, kompatibilné sú s prakticky každým smartfónom, pripojiť ich možno k Androidu od verzie 6.0 a iOS od verzie 9.0.

Inteligentnými hodinkami Huawei Watch GT 3 môžete potešiť vašich blízkych za cenu už od 269,90 eur.

Huawei FreeBuds Lipstick

Ak sa skôr ako vo výbere kozmetiky cítite skôr doma vo výbere darčeka zo sveta technológií, nie ste v tom sami, máme to podobne. Huawei však našťastie prišlo na to, ako tieto zdanlivo nesúvisiace kategórie dokonale prepojiť. Privítajte Huawei FreeBuds Lipstick, elegantné bezdrôtové slúchadlá s dizajnom rúžu na pery.

Čierno-zlaté puzdro a v ňom červené slúchadlá, ktoré vďaka tejto pôvabnej kombinácii a dômyselnej konštrukcii očaria už na prvý pohľad. Stačí si ich však vložiť do uší a prvotné nadšenie z dizajnu vystrieda nadšenie z ozvučenia.

https://youtu.be/OZwiEcAPfaU

Huawei FreeBuds Lipstick v sebe ukrývajú veľké 14,3 mm dynamické vodiče typu LCP, ktoré sa dokážu postarať o mimoriadnu kvalitu zvuku, či už si chcete vychutnať vaše obľúbené piesne alebo vypočuť zaujímavý podcast. Ani v jednom prípade vám nedovolia, aby ste sa nechali rušiť hlukom v okolí. Ten totiž potlačia vďaka zostave mikrofónov a precíznej umelej inteligencii.

Tieto mikrofóny sa taktiež starajú o nahrávanie zvuku v najvyššej kvalite a to so vzorkovacou frekvenciou až 48 kHz. Dokonale pripravené sú tak na tvorbu profesionálne znejúcich videí, ako aj hovory, počas ktorých vás dokážu sprevádzať prakticky počas celého dňa. Hudbu s vypnutým aktívnym potlačením hluku dokážu s puzdrom na jedno nabitie prehrávať až 22 hodín.

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Lipstick môžete vašim blízkym zakúpiť pod tohtoročný stromček za cenu od 215,00 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.