Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Watch 2 - nové smart hodinky so SIM kartou

Huawei Watch 2 - nové smart hodinky so SIM kartou
Michal Spiegel
Huawei Watch 2 - nové smart hodinky so SIM kartou

Huawei na dnešnej konferencii v Barcelone oficiálne oznámil nové hodinky Huawei Watch 2. Čo prinesú a ako budú vyzerať detailne? Dozviete sa v našom článku.

Pozrite si

Huawei Watch 2 – tak tieto hodinky budete chcieť!

Zdroj | Huawei
Pozrite si

Rozbalili sme nové Huawei Watch, ich balenie je luxusné

Pôjde o športové hodinky s elegantným, no trochu nevýrazným dizajnom, ktoré prešli faceliftom oproti svojmu prvému modelu Huawei Watch z roku 2015. Hodinky budú mať aj slot na SIM kartu a ten bude umiestnený priamo v keramickej ciferníkovej časti. Možnosť mobilného pripojenia na siete či internet by mala prebiehať už bez potreby smartfónu. Nechýba podpora pre NFC, takže s nimi môžete aj platiť.

Pozrite si

S Huawei Watch GT zabudnete kde je nabíjačka

Zdroj | Huawei
Pozrite si

Huawei Watch fungujú aj s iOS, ale…

Zdroj | Huawei

Podľa informácií by mali byť hodinky dostupné vo viacerých farebných spracovaniach – napríklad čiernej, oranžovej a čierno-bielo-žltej. Na výber však bude aj špeciálny limitovaný Porsche Design hodiniek, za ktorý si pravdepodobne priplatíte.

Hodinky majú 1,2″ AMOLED displej s ochranných sklom Corning Gorilla Glass. Procesor je Qualcomm MSM8909W a hodinky majú 768 MB RAM a 4 GB úložisko.

Systém bude bežať na najnovšom Android Wear 2.0. Smart hodinky sa však budú predávať v dvoch verziách – Huawei Watch 2 a Huawei Watch 2 classic. Práve spomínané classic budú skôr elegantnejšie s koženým remienkom a určené na bežné nosenie.

Z funkcií budú mať hodinky zabudovaný GPS, Glonass, senzor srdcového tepu, Google asistenta, podporu pre hudbu či odolnosť zaručenú certifikátom IP68. Lákadlom bude aj VO2Max senzor na meranie kyslíkovej aktivity pri kardio športoch.

Výdrž 420 mAh batérie by mala byť 7 hodín pri aktívnom využívaní snímačov a GPS. Počas bežného používania by mali vydržať 2 dni a počas režimu hodiniek so sledovaním krokov by mali vydržať až 21 dní.

Huawei Watch 2 by mali byť na predaj v priebehu marca. Cenovo začínajú na 329 eur vo verzii Bluetooth, 379 eur vo verzii 4G a 399 eur vo verzii Classic.

https://www.youtube.com/watch?v=GWQQjQ9IX4o

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Zdroj