Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei prekvapil štýlovými smarthodinkami Watch GT 3

Huawei prekvapil štýlovými smarthodinkami Watch GT 3
Richard Pliešovský
Huawei prekvapil štýlovými smarthodinkami Watch GT 3

Huawei včera na viedenskej konferencii predstavil nielen nové smartfóny nova 9, ale i ďalšiu generáciu obľúbených smarthodiniek Watch GT 3. Pokračujú vo svojej tradícií a prinášajú klasický, mimoriadne vydarený vzhľad, ten priťahuje aj tých, ktorí inteligentné hodinky „nemusia“.

Smarthodinky si dnes môžete vybrať v rôznych prevedeniach – tradičných i moderných, s okrúhlym, štvorcovým či obdĺžnikovým tvarom. Huawei je v pripade série Watch GT verný sympatickému dizjanu klasických hodiniek, tie pripomínajú staré dobré analógové časy.

Nové Watch GT 3 prichádzajú v dvoch veľkostiach, 42 a 46 mm. Vyrobené sú z kvalitných materiálov a ich vzhľad si môžete ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovoval vášmu individuálnemu štýlu jednoduchou výmenou náramku.

Watch GT 3 ponúkajú AMOLED displej s uhlopriečkou 1,32″ a 1,43″. Hodinky majú 32 MB RAM a 4 GB internú pamäť, na ktorú si môžete ukladať svoju obľúbenú hudbu. Nechýba senzor GPS.

Obe verzie Huawei Watch GT 3 ponúkajú všetky bežné funkcie vrátane viac ako 100 tréningových režimov, vstavaný plánovač cvičení, vylepšené sledovanie polohy na presné zaznamenávanie fitness údajov. Výrobca vylepšil snímač na meranie srdcovej frekvencie, v súčasnosti je to už 5. generácia. Vodeodolnosť je do 50 metrov.

Huawei Watch GT 3 sú vybavené inovovaným celodenným monitorovaním okysličenia krvi (SpO2), monitorujú spánok a nechýba im ani praktická možnosť využitia hodiniek aj na telefonovanie. Stačí ich pripojiť k smartfónu cez Bluetooth 5.2 a hovor zrealizujete cez zabudovaný reproduktor.

Pozrite si

Huawei Watch 3 Pro – konečne poriadne smarthodinky!

Smarthodinky sú kompatibilné so zariadeniami Android a iOS, potešia batériou kapacitou s veľkou výdržou na jedno nabitie. V prípade 46 mm modelu je to 14 dní, 7 dní získate pri 42 mm verzii. Stále tak platí postreh, ktorý vyslovil náš kolega, v prípade Watch GT zabudnete, kde ste odložili nabíjačku. V prípade potreby vám pomôže rýchlonabíjanie, za 10 minút dodá 20 % kapacity batérie.

Dostupnosť na našom trhu nie je spresnená, cena za 46 mm model je 249 eur, menšia verzia vás vyjde na 229 eur. Nové hodinky by sme mali dostať v blízkej dobe na testovanie, môžete sa teda tešiť na naše postrehy a zaujímavé fotografie z ich reálneho používania.