Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Mate 50 Pro a aplikácie? Žiadny problém! | VIDEO

Huawei Mate 50 Pro a aplikácie? Žiadny problém! | VIDEO
TECHBOX
Huawei Mate 50 Pro a aplikácie? Žiadny problém! | VIDEO

Asi najčastejšou otázkou pri smartfónoch značky Huawei je softvérová stránka. Často sa nás totiž pýtate na to, ako si do svojho Huawei telefónu môžete stiahnuť populárne aplikácie ako napríklad Facebook či YouTube. V dnešnom videu si teda ukážeme, ako sa jednoducho dostanete k týmto ale aj iným zahraničným či lokálnym appkám.

Ak prechádzate z iného smartfónu na Huawei Mate 50 Pro, budete príjemne prekvapení, nakoľko v jeho prostredí sa budete cítiť ako doma. Novinka totiž beží na operačnom systéme EMUI 13, ktorý vás svojim farebným prostredím a peknými plynulými animáciami doslova vyzýva na používanie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samotné aplikácie si potom sťahujete pomocou obchodu App Gallery, v ktorom sa nachádza obrovské množstvo aplikácií, z ktorého si môžete vyberať. Nájdete v ňom známe četovacie a sociálne siete ako Snapchat, Viber, Telegram či Tik Tok no v ponuke sú aj lokálne aplikácie ako napríklad Lidl Plus, Vinted, TipSport SK, Dôvera či Cestovné poriadky

Všetky sú natívne podporované a fungujú absolútne bez problémov. Chýbajú vám napríklad aplikácie od Meta? Žiadny problém? Vďaka otvorenosti softvéru si ich totiž môžete stiahnuť cez obchod GSPACE, ktorý ponúka bezpečné a spoľahlivé verzie týchto služieb. Nájdete v ňom napríklad Messenger, Facebook, Instagram, Google Maps, Google Sheets či YouTube.

Čo sa skrýva v útrobách nového Mate 50 Pro? Aké kreatívne nástroje v App Gallery nájdete a prečo sa nám operačný systém na Mate 50 Pro tak dobre používal?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novom videu na kanáli TECHBOX.sk: