Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Huawei Mate 20 Pro si jednoducho zamilujete. Neveríte?

Huawei Mate 20 Pro si jednoducho zamilujete. Neveríte?
PR článok
Huawei Mate 20 Pro si jednoducho zamilujete. Neveríte?

Huawei Mate 20 Pro je aktuálne tým najlepším modelom tohto čínskeho výrobcu. Ponúkne množstvo noviniek a inovatívnych technológií. Ak ste sa však doposiaľ ešte nerozhodli nový Mate 20 Pro vyskúšať, pozrite si tri hlavné dôvody, prečo určite stojí za zváženie.

Keď Huawei predstavil svoj najnovší model Mate 20 Pro priniesol množstvo noviniek, vrátane úplne nového dizajnu. Práve vďaka nemu je nový Mate 20 Pro možné pohodlne používať a to aj napriek tomu, že poskytuje až 6,39“ displej.

Noviniek, ktoré tento smartfón prináša je však hneď niekoľko. Patrí sem napríklad nový displej, ešte rýchlejší procesor, ktorý je vyrobený modernou 7nm technológiou, alebo podstatne presnejšie GPS.

Ak však nad novým Mate 20 Pro rozmýšľate a doposiaľ ste sa nerozhodli ho vyskúšať, máme pre vás tip na video, ktoré sme pripravili. Pozrite sa sami, aké sú tri podľa nás najhlavnejšie dôvody, prečo by ste mali Huawei Mate 20 Pro vyskúšať.

Práve Huawei Mate 20 Pro je totiž smartfónom, ktorý vám ponúkne integrovanú umelú inteligenciu. Tá sa v jeho prípade stará hneď o niekoľko vecí. Patrí sem samozrejme správa napájania, aby váš smartfón vydržal čo možno najdlhšie nabitý, ale tiež rovnako výkonný a svižný aj počas dlhodobého používania.

Pozrite si

Pozri sa ako Huawei Mate 20 opäť diktuje trendy

Umelá inteligencia si svoje vlastné využitie našla aj v prípade fotoaparátu, kedy práve vďaka nej umožňuje Mate 20 Pro vytvárať nádherné fotografie aj v noci, alebo používať špeciálne kreatívne režimy počas natáčania videa v reálnom čase.

Okrem toho však Huawei Mate 20 Pro prináša aj možnosť bezdrôtového nabíjania a dokonca ako prvý smartfón na svete aj funkciu reverzného nabíjania. Ani vy ste až doposiaľ netušili, čo to je?

Vo videu nájdete odpoveď aj na to, ale aby sme nerobili tajnosti, tak sa jedná o unikátny spôsob, ako pomôcť kamarátom v núdzi. Jednoducho ak budú mať vybitý mobil, nabijete im ho bezdrôtovo priamo zo svojho smartfónu.

A aký je ten tretí dôvod? Je ním bezpečnosť. Huawei Mate 20 Pro totiž prináša hneď niekoľko možností, ako svoj smartfón zabezpečiť. Samozrejme tým základným spôsobom je PIN kód, ale okrem neho môžete použiť ešte aj iné spôsoby zabezpečenia.

Patrí sem napríklad 3D skenovanie tváre. Vďaka nemu nielenže odomknete smartfón len vy, ale ani notifikácie, ktoré sa nachádzajú na zamknutej obrazovke neuvidí nikto iný. Zobrazia sa totiž len v momente, keď sa na smartfón budete pozerať vy.

To však stále nie je všetko. Okrem PIN kódu, či odomykania prostredníctvom tváre môžete svoj Mate 20 Pro zabezpečiť aj prostredníctvom odtlačku prsta. Možno si poviete aká zbytočnosť, veď to už dnes má takmer každý smartfón.

Huawei Mate 20 Pro je však smartfón, ktorý má snímač odtlačkov integrovaný priamo vo svojom displeji. Objaví sa teda len v prípade ak ho potrebujete a navyše je jeho poloha ideálna.

Tak vidíte, Huawei Mate 20 Pro prináša hneď niekoľko noviniek a inovácií, ktoré si pri jeho používaní budete pochvaľovať. Samozrejme tých výhod, vďaka ktorým by ste ho mali vyskúšať je ešte viac, takže smelo do toho. Ako hovorí nadpis, Huawei Mate 20 Pro si jednoducho zamilujete.