Reklama

HP Elite X2 1012 G2 - zložitý názov ukrýva nový výkonný hybrid

Zdroj | HP
Michal Spiegel
Zdroj | HP
Zdroj | HP

Kým svet je plný veľkých oznámení, HP potichu vydalo nové hybridné zariadenie HP Elite X2 1012 G2. Okrem vyššieho výkonu ponúka aj lepší displej.

Zariadení 2v1 nikdy nie je dosť. HP Elite X2 1012 G2 ponúka unikátne riešenie pre prácu aj pre štúdium. Full HD Displej o veľkosti 12,3″ je chránený Corning Gorilla Glass ochranným sklom, čo by malo zabezpečiť dostatočnú odolnosť voči škriabancom.

Zdroj | HP
Pozrite si

HP a Acer majú dostupné notebooky s Windows 10 S

Čo sa týka dizajnu, jedná sa o skutočne vydarené zariadenie. Samotný displej sa dokáže nakláňať až do 150°. Vo vnútri zariadenia nájdete 6. generáciu procesorov od Intelu zo série M vrátane Inel Core m7 procesora. RAM je vo veľkosti slušných 16 GB a interná pamäť ponúka kapacitu až do veľkosti 1 TB. Nechýba operačný systém Windows 10.

Na kvalitný zvuk sa tiež môžete tešiť, keďže HP Elite X2 1012 G2 disponuje kvalitnými stereo reproduktormi od Bang & Olufsen.

Zdroj | HP
Pozrite si

Notebooky HP podporujú tvorivosť s digitálnou perokresbou a dizajnom

Z hľadiska pripojiteľnosti disponuje zariadenie konektivitou Bluetooth 4.2, 3G, 4G a funkciou HP Mobile Connect. HP Elite X2 1012 G2 si môžete napojiť aj na 4K Ultra HD zariadenia cez USB-C alebo cez perfektnú Thunderbolt technológiu.

Výhodou 2v1 zariadenia je aj Wacom stylus pero, ktoré je vhodné pre kreatívcov. Z príslušenstva je dostupná aj špeciálna dokovacia stanica na rozšírenie displeja a pripojiteľnosti. Súčasťou je aj zabudovaný stojan a podsvietená odnímateľná klávesnica.

Zdroj | HP

 

Pozrite si

Nové zariadenia zo série HP EliteDesk a HP EliteOne AiO s vysokým výkonom

Z ďalších špecifikácií nechýba integrovaná čítačka odtlačku prsta alebo NFC. Výdrž batéria by mala byť až 10 hodín s možnosťou rýchlo-nabitia. Autori sľubujú 50% zvýšenie kapacity batérie iba za 30 minút nabíjania.

Ceny začínajú na 1 099 dolároch a predaj sa začne už tento rok v júli. Už sa tešíme, keď toto unikátne 2v1 zariadenie so zložitým názvom HP Elite X2 1012 G2 dorazí na náš trh. Máme sa na čo tešiť.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.