Honor Watch GS 3 opäť lepšie a s krajším vzhľadom

ZDROJ | Honor

Honor rozširuje svoje portfólio inteligentných hodiniek o model GS 3. Konečne sa vymaňuje z komplikovaného dizajnu, novinka predstavuje elegantné zariadenie s telom z nehrdzavejúcej ocele.

Honor GS 3 majú 3D zakrivené sklíčko s lunetou. Telo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 316L vyrobené ekologickou technológiou. Hodinky sú osadené 1,43-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 466 x 466 px a jemnosťou 326 ppi. To je o o málo viac, ako Pro verzia s 1,39-palcovým displejom a 326 ppi.

ZDROJ | Honor

Na spodnej časti je umiestnený senzor PPG. 8-kanálový modul sleduje s 97 % presnosťou srdcový tep. Hodinky nepretržite sledujú hladinu kyslíka v krvi a spánok (s viac ako 200 návrhmi na jeho zlepšenie). Sadu senzorov uzatvára akcelerometer, gyroskop, kompas, snímače tlaku vzduchu a intenzity okolitého svetla. Všetky namerané údaje sú ukladané do aplikácie Honor Health 5.0.

Pozrite siOtestovali sme športové režimy hodiniek Honor Watch GS Pro

K dispozícii je viac ako 100 športových režimov vrátane 10 profesionálnych športových režimov. Hodinky sú vodeodolné do 50 metrov (5 ATM). Na sledovanie polohy sa využíva dvojfrekvenčné určovanie polohy s podporou piatich hlavných satelitných konštelácií.

ZDROJ | Honor

Výdrž hodiniek na jedno nabitie je do 14 dní. Pri aktívnom GPS je to 30 hodín. Funkcia rýchleho nabíjania už za 5 minút zabezpečí dostatok energie na celý deň. Plné nabitie batérie (451 mAh) pritom trvá menej ako 60 minút.

Honor GS 3 má niekoľko predinštalovnaých aplikácií, budík, časovač či diaľková spúšť fotoaparátu. Mnohých poteší prítomnosť audio prehrávača, horšie je to s kapacitou, pretože hodinky majú len 4 GB internú pamäť. Môžete si nainštalovať aj ďalšie aplikácie, treba však rátať, že zariadenie nebeží na Wear OS od Google, ale LiteOS na čipsete Apollo4.

ZDROJ | Honor

Novinka sa dodáva v striebornej, zlatej a čiernej farbe, každá je vybavená iným remienkom. Prvé dva majú kožené remienky Nappa, čierny (označovaný ako Racing Pioneer) ponúka odolný gumený remienok.

ZDROJ | Honor

Honor GS 3 majú priemer je 45,9 mm, 10,5 mm hrúbku a hmotnosť 44 g. V Číne sú už k dispozícii na predobjednávku., Racing Pioneer má cenu 1 300 juanov (cca 180 eur), verzie s koženým remienkom vyjdu 1 500 juanov (cca 200 eur). Globálna dostupnosť a ceny pre náš trh oznámené neboli.

ZdrojHonor