Reklama

Honor 200 Pro ukazuje, ako na dokonalé portréty! [video]

Roman Calík

Honor oficiálne predstavil svoju novú sériu smartfónov 200, a to v Paríži. Boli sme pri tom.

Vybrali by ste si Honor 200 Lite, Honor 200 alebo Honor 200 Pro, ktorý vám podrobnejšie predstavíme v našom videu? Pozrite sa, čím je výnimočný.

Honor aj na náš trh uviedol nové smartfóny série 200. Najdostupnejší model Honor 200 Lite sa od dvojice vyšších modelov dokonca odlišuje dizajnom. Kúpite ho v štandardnej cene 329 eur, no aktuálne prebieha akcia, kedy je o 50 eur lacnejší a získate k nemu aj ďalšie bonusy. O celej sérii sme si napísali už v samostatnom článku.

Obsah pokračuje pod reklamou

Honor 200 na náš trh prichádza so štartovacou cenou 599 eur, pričom tu získate v úvode zľavu až 100 eur a k tomu bonusy, a to smart hodinky Honor Choice Watch , SuperCharge Power adaptér s výkonom 100 W a ochranné puzdro.

Najvybavenejším modelom série je Honor 200 Pro, ktorý si podrobnejšie predstavíme aj v našom videu. Jeho cena štaruje na sume 799 eur, avšak aj v tomto prípade získate bonusy podobne ako pri smartfóne Honor 200, a tak si ho môžete dopriať do 30. júna 2024 za cenu 699 eur vrátane bonusov. Tu oceníte veľký 6,78-palcový OLED displej s 1,5K rozlíšením, avšak najviac vás zaujmú fotoaparáty.

Konkrétne tu nájdete hlavný fotoaparát s 50-megapixelovým snímačom H9000, ktorý spája štyri pixely do jedného spolu s optickou stabilizáciou, ultraširokouhlý fotoaparát s 12-megapixelovým snímačom a automatickým zaostrovaním a do tretice aj 50-megapixelový teleobjektív s 2-násobným priblížením a optickou stabilizáciou. Veľkou pýchou novinky je však AI portrétny režim. Pracovalo na ňom 20 fotografických expertov zo štúdií Harcourt a Honor a venovali tomu jeden celý rok, pričom analyzovali viac ako 1 000 scén a milióny súborov údajov. Naše prvé dojmy sú skvelé. Pozrite si naše video priamo z Paríža.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.