Reklama

HONOR 200 Pro nie je len na dokonalé fotky | TECH STORIES

TECHBOX

HONOR 200 Pro ponúka zaujímavé funkcie a parametre prakticky v každom smere, ktoré kombinuje so zaujímavou cenou. Na výber je v čiernej, ale aj mimoriadne elegantnej bielej farbe.

Dizajn zadnej strany je netradičný, nepodobá sa nič, čo sme doteraz videli. Dvojtónové vyhotovenie s rôznym spracovaním povrchov dopĺňa veľký modul s fotoaparátmi v tvare pilulky inšpirovanej umením, v ktorej sú umiestnené tri fotoaparáty + LED blesk.

Zadný fotomodul sa skladá portrétneho fotoaparátu s 50 Mpx rozlíšením. Dopĺňa ho 2,5-násobný teleobjektív a 12 Mpx ultraširokouhlý objektív, ktorý využijete aj ako makro fotografie. Na portrétnom režime pracovalo 20 fotoexpertov zo štúdií Harcourt a HONOR jeden rok. Pre vytvorenie dokonalých portrétov využíva systém aj umelú inteligenciu, výsledok stojí za to. HONOR 200 Pro je tak jeden z najlepších portrétnych fotoaparátov na svete!

Obsah pokračuje pod reklamou

Umelá inteligencia sa učí črty tváre, aby zachytila všetky všetko dôležité, rozlišuje možnosti portrétov, pozadia a osvetlenia pre dokonale vyvážené snímky.

HONOR 200 Pro ukazuje, ako sa dá robiť nočný režim tak, aby ste naň boli hrdí. Dnes už môžeme smelo povedať, že nočný portrét zo smartfónu sa stáva plnohodnotnou konkurenciou pre snímky zo zrkadlovky.

Zdroj | Honor

Odkaz štúdia Harcourt sa ocitol v digitálnom veku práve vďaka spolupráci so spoločnosťou HONOR. Umelecký režim Harcourt Classic má neopakovateľný pôvab a prináša jedinečný štýl osvetlenia. Posúďte sami (na obrázku nižšie), no ešte viac zábavy si užijete, ak si zhotovíte portréty vašich blízkych sami.

Zdroj | Honor

OLED displej má 6,78″, po všetkých stranách je mierne ohnutý vďaka čomu sa oveľa lepšie drží v ruke. Rozlíšenie 2 700 x 1 224 px zabezpečí mimoriadne čistý obraz s viac ako miliardou farieb. Smartfón má navyše certifikát HDR od Netflixu aj od Amazonu.

O výkon sa stará vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3. Ten je spárovaný s 12 GB RAM s 512 GB pamäťou. V mobile beží aktuálny Android 14 so softvérovou nadstavbou MagicOS 8.0. Chladiaci systém s celoplošným chladením 2.0 využíva mimoriadne veľký biomimetický VC z nehrdzavejúcej ocele s plochou 5 564 mm².

Za zmienku stojí aj obrovská, 5 200 mAh batéria podporujúca až 100 W rýchlonabíjanie a 66 W bezdrôtové nabíjanie. Vďaka veľkej batérii nie je problém s využívaním AI, čo býva častý problém so smartfónmi menšou batériou.

Jedinečný smartfón HONOR 200 Pro 12 GB + 512 GB si môžete kúpiť priamo u slovenského distribútora HONORSlovensko.sk za 799,00 €. Okrem čiernej farby je k dispozícii aj v nádhernej perleťovej bielej. Pri objednaní z e-shopu získate k smartfónu aktuálne dokonca skvelý darček, a to tablet HONOR Pad X9!

Pozrite si

Vyhrajte prémiový smartfón HONOR 200 Pro pre náročných

Novinku dokonca môžete aj vyhrať, totiž u nás na TECHBOX.sk aktuálne prebieha súťaž – tento skvelý smartfón v čiernej farbe môžete byť váš. Stačí správne odpovedať na dve jednoduché otázky. Pozor, súťaž končí o polnoci 16. júla 2024. Pozrite si však aj naše skvelé a štýlové TECHSTORIES práve so smartfónom Honor 200 Pro.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.