Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hodinky Withings Move si môžete nakonfigurovať do posledného detailu

Hodinky Withings Move si môžete nakonfigurovať do posledného detailu
Zdroj | Withings
Stanislav Vinc
Hodinky Withings Move si môžete nakonfigurovať do posledného detailu
Zdroj | Withings
Zdroj | Withings

Pri kúpe hybridných smart hodiniek Withings Move si už nemusíte vyberať z hŕstky obyčajných farieb. Priamo na webe výrobcu si môžete vytvoriť unikátnu verziu podľa vašich predstáv.

Withings Move sú navonok celkom obyčajné hodinky, no v ich útrobách je umiestnený hardvér hodný smart hodiniek, ktorý im umožňuje sledovať vaše kroky, športové aktivity alebo spánok. Klasický ciferník pre zobrazenie času dopĺňa menší ciferník pre zobrazenie plnenia vášho pohybového cieľa.

Už to, že ide o analógové smart hodinky, ktoré navyše vo verzii Withings Move ECG dokážu merať aj EKG, je samo o sebe dosť zaujímavé. Teraz však môžu byť zaujímavé nielen po funkčnej, ale aj vizuálnej stránke. Konfigurátor na stránke výrobcu vám umožní upraviť dizajn ciferníka, rámu, ručičky pre aktivity a remienka.

Zdroj | Withings

Takýmto spôsobom je podľa slov spoločnosti možné vytvoriť až 5 800 rôznych farebných kombinácií. Zatiaľ sa to však týka iba základnej verzie hodiniek a v tejto chvíli nie je isté, či do konfigurátora neskôr pribudne aj ECG verzia. Základná verzia ponúka okrem sledovania aktivít a spánku aj odolnosť voči vode do 50 metrov a až 18-mesačnú výdrž batérie.

Zdroj | Withings

Nové Withings Move Custom stoja 79,95 € a po objednávke budú vyrobené a doručené do 1-3 pracovných dní. Oproti obyčajnej verzii sú tak len o 10 € drahšie a ak sa náhodou nachádzate vo Francúzsku, poštovné budete mať zdarma. Vyrábané sú totiž v novej továrni vo Francúzsku, pričom rovnakú továreň by spoločnosť Withings chcela otvoriť aj v Spojených štátoch.

Pozrite si

Withings Steel HR Sport – hybridné smart hodinky nielen pre športovcov

Spoločnosť Withings má za sebou celkom zaujímavú históriu. V roku 2016 ju totiž kúpila fínska Nokia a o rok neskôr boli všetky jej produkty premenované po vzore nového majiteľa. Minulý rok však spoločnosť opäť odkúpil jej pôvodný zakladateľ a tak produkty získali opäť svoj pôvodný názov.

Zdroj