Reklama

Hodinky Samsung Gear S2 sú na Slovensku!

Marek Šimunek

Už počas výstavy IFA 2015 sme mali možnosť vyskúšať si prvé inteligentné hodinky od Samsungu s okrúhlym ciferníkom, teraz však nové Samsung Gear S2 dorazili konečne aj na Slovensko a my vám vďaka tomu môžeme priniesť ich rozsiahlu fotogalériu, vrátane predajného balenia.

Okrem hodiniek samotných nájdete v predajnom balení aj elegantnú dokovaciu stanicu, ktorá slúži na nabíjanie hodiniek bezdrôtovo. Stačí ich do stanice priložiť a magnet sa postará o ich pevné pripevnenie. V balení sa nachádza aj dvojica náramkov L a S, takže si budú vedieť hodinky hravo prispôsobiť aj ľudia s tenším zápästím.

Pri našom prvom kontakte s novými hodinkami od Samsungu sme boli milo prekvapení spracovaním a najmä ovládaním hodiniek pomocou kolieska okolo displeja. Toto naše milé prekvapenie musíme potvrdiť aj po ďalšom kontakte s prvým kusom hodiniek, ktoré dorazili na Slovensko.

Pozrite si

IFA 2015 | Samsung Gear S2 sme mali v rukách, vydarili sa!

Jednoducho toto ovládanie sa Samsungu skutočne podarilo, je geniálne! Samsung v prípade svojich hodiniek opätovne zvolil operačný systém Tizen, ale pre tento prípad pridal aj podporu iných Android smartfónov, ako tých, ktoré má výrobca v ponuke. Spolupráca hodiniek s ďalšími Android smartfónmi však bude obmedzenejšia, ako v prípade modelov Samsungu. Aké budú tieto obmedzenia však zistíme až v reálnom teste.

Okrem týchto vlastností sa môžete v prípade Gear S2 tešiť aj na svižné reakcie pri ovládaní, na ktoré si určite veľmi rýchlo zvyknete. Či bude reálna výdrž skutočne na úrovni 2-3 dní, zatiaľ povedať nevieme, no určite nás potešil Power Saving mód, ktorý umožní prijímať hovory, či SMS aj v prípade, že veľa energie už v batérii neostalo.

Všetky detaily o nových hodinkách Samsung Gear S2 nájdete v samostatnom článku. Kým sa nám podarí hodinky získať na plnohodnotnú recenziu, pozrite si rozsiahlu fotogalériu, ktorú sme pre vás pripravili.

Hodinky Samsung Gear S2 sa na našom trhu začnú predávať už počas novembra 2015. V športovej verzii vás vyjdu na 329 €, pričom verzia classic bude dostupná za 369 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.