hocus.: hra založená na očnom klame

ZDROJ | YouTubehocus.

Logická hra hocus. vás zaujme množstvom obsahu a dokonca aj možnosťou vytvorenia vlastného levelu. To všetko v príjemnej modernej grafike.

Google Play obchod ponúka množstvo logických hier, ktoré stoja za vyskúšanie. Jednou z nich je aj nami ocenená appka Crooked Path, ktorá je akýmsi obrovským bludiskom.

Hocus. síce neponúka v pravom slova zmysle bludisko, no určite nemá od neho ďaleko. Hra je založená, ako aj nadpis napovedá, na perspektíve a teda na očnom klame.

Pozrite siCrooked Path – Logická puzzle hra, ktorá vás dostane

hocus. hocus.

Vašou úlohou je dostať červenú kocku na vzdialenú štvorcovú plochu červenej farby prostredníctvom pohybu prsta po displeji. Nebude to však také ľahké. Priama cesta nie je v skutočnosti tak priama, ako sa môže na prvý dojem zdať.

Hra si ma získala svojou jednoduchosťou, moderným grafickým spracovaním a nápaditými levelmi. Najväčšou výhodu appky je možnosť tvorby vlastných puzzle hádaniek, ktoré je možné zdielať s priateľmi a inými hráčmi.

hocus. hocus.

Vývojári síce ponúkajú desiatky levelov v základnej verzii, no za ďalších 70 si pýtajú 59 centov. Tie ale nie sú nevyhnutne potrebné. Zaujímavosťou je, že aplikácia je na Google Play zadarmo, no na App Store má hodnotu 0,99 eura tak ako aj na Steame.

Pozrite siBalance: logická hra, ktorá vám ponúkne zamestnanie

hocus. hocus.

Ako som ale spomínal, Android používatelia si ani nové levely nemusia kupovať. Vďaka početnej komunite máte k dispozícii množstvo voľne dostupného obsahu. Niektoré ďalšie levely nájdete skryté pod QR kódmi na FB stránke hry.

hocus. hocus.

Ľahšie rozhodovanie pri vybere mi uľahčila funkcia Náhodný level a sekcia Obľúbené levely, ponúkajúca len to nelepšie a zároveň aj vo väčšine prípadov najťažšie.

hocus. hocus.

Aplikácii hocus. niet čo vytknúť. Samozrejme sa dá ešte o niečo doladiť prostredie na vytváranie levelov a rýchlosť pohybu kocky v komunitných výtvoroch, no inač je to takmer dokonalá hra.

TECHBOX tip redakcie

ZDROJ | Googlehocus.

hocus.87%

Veľkosť:
54,79 MB
Platforma:
Android 4.0 a novší, iOS 6.0 a novší
Cena:
0,00 €

Zábavná hra hocus. potrápi vaše perspektívne videnie a umožní vám tvorbu vlastných levelov.

Komentáre k článku