Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #iOS
  • 2 min.
  • 13.11.2016

Crooked Path - Logická puzzle hra, ktorá vás dostane

Crooked Path - Logická puzzle hra, ktorá vás dostane
Marek Šimunek
Crooked Path - Logická puzzle hra, ktorá vás dostane

Zima nám už nezadržateľne klope na dvere a stmieva sa už podstatne skôr, ako tomu bolo doposiaľ. Čo si tak večer spríjemniť s vydarenou puzzle hrou, akou je napríklad titul Crooked Path.

Cieľ aplikácie Crooked Path je veľmi jednoduchý, musíte totiž nájsť cestu z bludiska. A veru, počas hry určite zažijete momenty, keď to ani zďaleka nebude jednoduché.

Čo vás však určite dostane okamžite po spustení tejto hry, je vydarené grafické prostredie, ako aj doplnková chytľavá hudba, ktorá bude znieť počas celej hry.

Samotné ovládanie hry je až primitívne jednoduché. Cieľom je nájť cestu k svetlu naprieč bludiskom. Na ovládanie pritom postačí jediný prst. Klepnutím po displeji meníte smer človiečika, ktorý uteká.

Jednoduchšie to už hádam ani nemôže byť. Samozrejme postupne, ako sa budete dostávať stále do vyššej úrovne, bude stúpať aj samotná náročnosť hry.

Neskôr sa objavia aj nové možnosti, ako je napríklad rozdvojenie človiečika, či urýchlenie danej úrovne. Hra je však vo svojej podstate extrémne jednoduchá a práve v tom je jej krása. Ak teda hľadáte priateľa na dlhé zimné večery, toto môže byť veľmi dobrý kandidát.

Hra pôvodne stála 3,99 €, aktuálne si ju však môžete stiahnuť zadarmo. Bohužiaľ to je jej hlavný problém, keďže v prípade svojej verzie zadarmo je hra podporovaná reklamami, ktoré sa v nej objavujú a nie je možné ich odstrániť.

Stiahnuť aplikáciu

Zdroj