Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!
TECHBOX
Hlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

Spustili sme deviaty ročník unikátnej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul najlepší z najlepších. Hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2019 sa pritom oplatí, môžete totiž vyhrať mimoriadne atraktívne ceny v hodnote až 1 400 eur.

Výber tých najlepších je znova výlučne na vás, čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2019 je pritom veľmi jednoduché.

Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SLÚCHADLÁ a SMARTFÓN.

Samozrejme môžete hlasovať len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte smartfóny, vyberiete z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší. Rovnako to platí pre ďalšie kategórie ankety, ktorej stránka sa prispôsobí aj vášmu smartfónu či tabletu.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

 

Vaším hlasovaním nám pomôžete nájsť najlepších a budete zaradení do žrebovania o ceny v hodnote takmer 1 400 eur od partnerov ankety. Vyhrať môžete špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 5 40 mm od Tatra banky, vynikajúci smartfón Samsung Galaxy A40 od VÚB banky, najnovší Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 od JBL, atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 8 32 GB s licenciou ESET Mobile Security od spoločností ESET a Xiaomi či skvelý notebook ASUS VivoBook 15 X543 od spoločnosti ASUS.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov v ankete NAY TECHBOX roka 2019 ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom na trhu. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: 365.bank, ASUS, ESET, Canon, JBL, Tatra banka, VÚB Banka a Xiaomi.