Reklama

Hľadáte praktický a lacný notebook? Na tomto modeli teraz ušetríte až 140 €

Zdroj | Lenovo
Stanislav Vinc
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Polovodičová kríza pomaly ustupuje a s ňou aj najväčší pandemický nápor na dopyt po nových notebookoch. Ak sa práve teraz rozhliadate po novom notebooku na každodennú prácu či štúdium, za ktorý nezaplatíte „majland“, vhod vám môže padnúť tento model od Lenova, ktorému výrazne klesla cena.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pokiaľ primárne pracujete s dokumentmi, prezentáciami či tabuľkami, prípadne väčšinu času pri počítači trávite sufrovaním po internete, veľký rozpočet na nový notebook nepotrebujete. Na tieto účely vám bohate postačí aj notebook do 500 eur alebo ako je to v prípade Lenovo V15 G2, aj do 400 eur.

Zdroj | Lenovo

Tento model vám na prácu a štúdium poskytne 15,6“ matný displej s Full HD rozlíšením a priestrannú klávesnicu, ktorej súčasťou je aj numerický blok. Aj napriek štedrej uhlopriečke notebook váži len 1,7 kilogramu a na jedno nabitie by mal podľa oficiálnych parametrov vydržať fungovať až 7,5 hodiny.

Zdroj | Lenovo

Pod „kapotou“ má tento notebook integrovaný 4-jadrový procesor AMD Ryzen 3 5300U s integrovanou grafikou AMD Radeon Graphics. Systém a programy budú mať k dispozícii štandardných 8 GB RAM, pričom pod rýchly chod systému by sa mal podpísať aj SSD disk s kapacitou 256 GB.

Pozrite si

6 najlepších fitness hodiniek a náramkov, s ktorými sa dostanete do formy

Počítač je predávaný s predinštalovaným operačným systémom Windows 10 Home, ktorý je však plne pripravený na upgrade na novší Windows 11.

Lenovo V15 G2 dorazil do predaja ešte v priebehu minulého roka s oficiálnou cenou 529 €. Aktuálne si ho však môžete kúpiť so zľavou 27 % za cenu od 385 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.