Reklama

Hľadáte herný notebook do 2 kg? EVO15-S od Origin PC ponúka riešenie

EVO15-S
Zdroj | Origin PC
Marek Hudák
EVO15-S
Zdroj | Origin PC
Zdroj | Origin PC

V rýchlych spravách vás pravidelne informujeme o zaujímavých novinkách v technologickom svete. Postrehnúť ste mohli aj krátku správu o novom hernom notebooku EVO15-S, ktorý sa snaží svojimi parametrami vyčleniť z radov konkurenčných modelov.

Ak sa povie herný notebook, mnohí si predstavia obrovský a hlavne ťažký laptop, ktorého váhu na cestách pocítite. To sa snaží spoločnosť Origin PC zmeniť svojou novinkou EVO15-S.

Zdroj | Origin PC

Telo notebooku hrubé 1,75 cm váži len 1,8 kg a je vybavené výkonným hardvérom, ktorý ho správne zaraďuje do kategórie herných zariadení.

Tešiť sa môžete na 6. generáciu štvorjadrového Intel Core i7 procesora spoločne s mobilnou grafickou kartou NVIDIA GTX 1060, vďaka ktorej si na 15,6-palcovom displeji užijete nové herné tituly v najvyšších grafických nastaveniach.

Zdroj | Origin PC

O čo najrýchlejšie načítavanie a následnú prácu s aplikáciami sa stará 16 GB DDR4 pamäť RAM spoločne s 256 GB SSD diskom, ktorému sekunduje až 2 TB 5 400 otáčkový pevný disk.

Zdroj | Origin PC

Notebook svojimi parametrami jasne ukázal, že sa nebojí ani náročných VR titulov, v ktorých zabezpečí stabilný počet snímkov za sekundu.

Zdroj | Origin PC

Nový EVO15-S je k dispozícii priamo cez oficiálnu webovú stránku výrobcu, kde notebook začína na cenovke 2 083 dolárov. Autori ponúkajú množstvo farebných prevedení, medzi ktorými si každý nájde to svoje.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.